Červen 2011

Kino. Hon na čarodějnice.

24. června 2011 v 17:59 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Zdravím. :) Dneska byl úžasný den, ráno jsme měli čekat celá třída před vojenskými kasárnami, byl den otevřených dveří. Krása. Líbilo se mi tam. Ukázka zásahu vojáků byla super, jak stříleli, měli jsme si chránit sluch, ale pak to docela šlo. :) Jak pochodují vojáci bylo... okouzlující. Všichni nastejno, paráda. Až se mi nahrajou videa na youtube, což bude asi zítra, dám je sem. :) Pěkný to bylo ve stanu pro vojáky, ležela jsem tam s Andy na posteli. Pak jsme převraceli nějakýho kluka i s postelí. ^^ Dneska jdu večer do kina do Makova, na Hon na čarodějnice. Bude tam H., H. jako Honza. Ten muj vyvolenej. :) Tak snad to bude paráda. Koukala jsem včera na kousek toho filmu, je to horor. Ujde to. Horší než Paranormal Activity to neni, tak dobrý. Tak jo, pa.♥ :)

Léééto. Umím si to krásně zkazit.

23. června 2011 v 18:00 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Čau. Žiju. :) Mám konečně plavky, včera jsme byli na koupáku a dneska taky. Jak já tam vždycky přijdu, jen prsty na nohou vočvachtam a skočim tam. Mě ta ledová voda nevadí. Ale dneska byla docela zima. Před půl měsícem asi jsme se fotili, fotky už máme. Musim říct, že mi to tam sluší. Na to, že jsme hodinu před tím byli na běhu dobré vůle a běželi něco přes 2 kilometry tam vypadám jako člověk. :) Nebudu mít vyznamenání. Minulý týden ve středu psali poslední písemku z fyziky a já měla možnost si to opravit. Jenže to jsem nesměla do školy, bylo to po tom, kdy jsme přijela domů z té nemocnice. Do háje, docela mi to štve. :/ Ale dostala jsme od třídní pochvalu do žákovský za vzorné chování a sportovní aktivitu. Už jsem mohla chodit s H., včera jsem mu psala něco o Radkovi, kluk, kterého mi dohazuje kámoška, ale já chci H. A on mi potom napsal, že chtěl dát na fb, že jsme ve vztahu co by na to ostatní řekli, ale když jsem mu řekla tohle.. Tak nic no. Pak mi říkal, že když se třeba opije, tak se něco může stát s nějakou holkou. Říkala jsem mu, že by mi to nevadilo, ale pak jsem zase plácla to, že jsem jednou skoro svýho kluka podvedla. Tak zatim nic no. Ptal se mě, jestli zítra jdu taky do kina. Nevím, asi nepůjdu, ale on by se pro mě prej stavěl na motorce. Zítra se neučíme, jdeme do kasáren na nějakej den otevřených dvěří. To je asi vše. Stručně. :)

Looklet. [3]: Flowers

19. června 2011 v 20:39 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
To se mi moc nepovedlo. Ty boty. Ale líbí se mi ty šaty. Nějak mě to chytlo. ^^ Co vy na to? Pro více klikni na Celý článek. PS.: Dobrou noc. :)Looklet. [2]: Welcome Summer!

19. června 2011 v 18:29 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
Tak, snažila jsem se tam dát spouuustu řetízků, líbí se mi to tak. V přiblížení je vidět, jak je tam špatně daná taška, ale co, líbí se mi to. Zase jsem se do toho zkusila nějak vecpat. Neni mi to podobný. :D Ale ty vlasy jsem dříve tak měla. :) Pro více klikni na Celý článek. ;)Ach, má milovaná školo.

19. června 2011 v 17:49 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Zítra začíná poslední plný týden školy. Jak pro koho teda. Pro mě jo. Už jdu do školy, ale nebudu cvičit na těláku. Přece jenom nemam takovou sílu ještě. Odpoledka se přesouvá na druhou hodinu místo matiky, takže super. Vlastně se budu učit zítra jen 3 hodiny. Zemák, sloh a anglina. Tělák a hudebka, to se nepočítá. Na hudebce je sranda, s Krůtou. Tak říkáme učitelce. A zároveň zítra uvidim H. Ta jeho blondýna včera na jeho koncert prý nepřišla, opila se u kámošky. Doufam, že nebude na nádraží ta borka, co mě chce zmlátit. Měla bych mega velkej výtlem kvůli těm statusům a fotkách na fb, i když jí nemam v přátelích. Je o půl roků mladší než já, kouří a chlastá. Mmm.. Sexy, opravdu. Peču na to, jdu udělat ještě nějaký návrh v lookletu. Pak půjdu do vany. Adios.

Looklet. [1]: Because NIKE!

19. června 2011 v 14:49 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
Tohle už objevilo více holek, hlavně ty, co se zabívají módou. To já nejsem, ale baví mě si to takhle navrhovat. Tohle je můj první návrh, nemá náušnice, ale co. Miluju Nike, proto ty boty a tričko. Ty kraťasy jako má ona bych chtěla, ale nějak ještě nedošlo na nakupování. Jinak jsem se snažila jí napodobit jako mě jak bych chtěla vypadat. Uh, nic moc. Je stokrát hezčí než já. A ty pozadí se mi moc nelíbí. Někde to vypadá tak nereálně. Proto jsem zvolila tohle. :) Tak co na to říkáte..? :) V Celém článku je ještě pohled zezadu a obličej.Jako Bella. Opuštěná, s dírou v srdci.

16. června 2011 v 13:09 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Zdravím. Možná trošku naivní se považovat za.. kopii Belly? Včera v noci jsem nemohla vůbec spát, měla jsem nějaké divné představy, sny. Než jsem šla spát, psala jsem si s H. V sobotu má koncert a nějak před týdnem mě tam pozval. Já už dopředu věděla, že bych tam nemohla. Ani se tam nemam jak dostat. Ale kdy jde s tou blondýnou, co řešit. Navíc mi přece říkal, že kdyby se mnou začal hned chodit, Jirka by se mu vysmál do očí. A to.. co mi včera řekl. Že mám u něj šanci, nic nemam u něj. Do konce školního roku zbývají 2 týdny, do školy jdu až v pondělí, ještě k tomu všemu chodí na jinou školu a prostě nebudu za nim ,,dolejzat.'' Zapomene na mě. To jsem mu napsala a jeho reakce byla: možná, za týden nebo dřív a nebo za 5 měsíců.. Fajn, aspoň vim, jak to je. Akorát jsem si dělala zbytečný naděje. On mi ale pořád naděj dává. Chvilkama by mi slíbil modrý z nebe a hned zase jako by mě neznal... Nesmyslnej článek.

Všechno se vrátilo k normálu. Jen já se mám změnit.

14. června 2011 v 21:09 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Klidně bych to kvůli němu udělala. Přestat chtít každýho kluka, na kterýho někdo ukáže. Nějak jsem ale prostě věděla a vím, že mězi náma stejně nic nebude. To, že mi dneska napsal, že miluje a chce nějakou blondýnu se dalo čekat. Ale tak co, chtěl, abych se změnila, tak já ho budu pořád milovat. Sakra jak může po tý sobotě ke mě nic necítit? Už se cítim normálně. Cítim zklamání. Asi už nikdy nepůjdu na nějaký ,,koncerty'' Extra Bandu, Argemy a podobně, když bych mohla jen na něj koukat. Sedět někde v tmě a dívat se na něj, jak je šťastný. Jako kdyby nestačilo, že mam strahc z jídla, z nemocnice, že se mi zase udělá špatně a budu tam zase. Nedokážu se mu podívat do očí. Z těch mých zase tečou slzy. Proč jsem si dělala zbytečný nadějě? K čemu to je? Tenhle článek nemá smysl, píšu hovadiny, je mi fakt hrozně.. :'(

...jak jsem skončila v nemocnici.

14. června 2011 v 18:09 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Omlouvám se, že jsem v neděli a včera nic nenapsala, nepřidala. V neděli ráno kolem šesté jsem se probudila s bolestmi břicha, myslela jsem si, že to je z hladu. Usnula jsem a bolesti mě v osm probudily. Měla jsem příznaky na slepák, až na to zvracení a teplotu. Kolem desáté hodiny jsme jeli do nemocnice, vešla jsem na pohotovost a z toho nemocničního smradu se mi udělalo tak blbě, že půlka rohlíku a trochu černého čaje, který jsem do sebe ráno zkoušela nacpat bylo venku. Ano, vím, nechutné, ale to prostě jinak nešlo. Následovali šílené křeče, které mě skoro nenechali dojít na dětskou pohotovost. Nepamatuju si, co mi tam řekli. Snad jen, že mam pít čaj a když se mi k večeru uleví, tak kousek suchýho rohlíku. Přijeli jsme, já jsem zalehla do postele, napila se fakt málo čaje a muj žaludek to nesnesl. Seděla jsem na posteli celá spocená, rozklepaná, po tvářích mi tekly proudy slz a já nevěděla, co bude dál. Někdy večer jsme tam jeli znova a já už věděla, že tam zůstanu. Bylo mi hrozně špatně, motala se mi hlava a sotva jsem mohla chodit. Dali mi kapačku a odvedli na pokoj, kde jsme byla s nějakou starší paní a mladší holkou, která ale v pondělí odešla. Bylo to tam hrozný, v pondělí ráno jsem jela na sono močáku a ledvin. Asi nic nenašli, když mi řekli, že můžu jíst. Jíst? To jejich jídlo jsem měla jíst? Ne, fuj, hnus to byl. Až se mi z toho chce brečet. No a dneska mě pustili. Asi mam nízkej tlak, protože jsem nějak mimo. Bojim se jídla, mam strach, že se mi zase udělá špatně a budu tam znovu. Dokážu do sebe sotva narvat malou meruňku. S obavamy vypít trošku čaje. Asi si půjdu zase lehnout, jsem pořád unavená. Do školy půjdu snad ve čtvrtek. To jsme měli mít závody. Atletický přebor školy, nepůjdu tam. Ale co, H. chtěl, abych se změnila. Tak snad jsem začla dobře, když se nedokážu najíst. Jo, pravděpodobně to nevyjde, ale co. Všechno se to pos*alo..

Cítím optimismus.

11. června 2011 v 21:39 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Oh, jak odporné. Jen z obnovení nově založeného blogu a menšího uspořádání myšlenek v mé hlavě cítím optimismus. Mám pocit, že to bude dobrý. Že se mi povede zhubnout, zlepšit si pověst, že se mnou H. bude chodit. Ve středu by jsme měli psát závěrečnou písemku z fyziky. Učitelé na mě jako vždy jsou hodní, tudíž mi z češtiny a matiky vychází 2, nevím, jak dějepis. :x No ale tak fyzika, zatim tři, ale když se mi povede písmeka, mohla by to být dvojka. V pololetí jsem docela čučela, když mi třídní předávala vysvědčení se slovy, že mám vyznamenání, fyzika, dějepis, čeština a matika, z toho jsem měla dvojky. Slíbila jsem doma, že se polepším. Tak snad jsem si ten dějepis opravila. Ale k tomu hlavnímu problému, ve středu nebudu ve škole, teda asi, měla bych jít ještě s pár holkama pomáhat na okresní kolo nějakých atletických závodů asi pro 1. stupeň. Když budu mít štěstí, napíšu si tu písemku v pátek, když smůlu, budu zkoušená. Držte mi palce, ať se splní moje sny.♥ I když vím, že se nedostanu na střední na ekologii, protože ten obor ten rok neotevřou...