Srpen 2011

Extrééém.

31. srpna 2011 v 14:09 | Marry Afsprings. |  Fotografování
To není možné, jak já se teď nudím. Fotka focená včera, dost brutálně jsem ji graficky upravila. Ty textury, ten brush.. A ten nápis. Líbí se mi. Rozmazala jsem ji, prostě jsem ji šíleně upravila. Jsem na té fotce já. ;] Krásná jsem ne? Máme venku zrcadlo z půdy, tak mě nic chytřejšího nenapadlo.


Hm, krásně to začíná.

31. srpna 2011 v 13:40 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Už se mi tam nechce. Nechci vidět tu naši třídu, nechci vidět holky, nechci si s nikým povídat. Ptala jsem se Andy, jestli s nima můžu jít na oběd a na bus.. Prej že ona se se mnou baví, ale neví, jak ostatní. Tak to vypadá, že hned jak vypadnu ze školy, napíšu domů, aby pro mě přijeli. Na co tvrdnout sama v Klatovech až do dvanácti. Do háje vůbec tam nechci! Sice jsem pořád zvědavá na rozvrh, ale nechci tam s nima být. Klidně bych šla někam pracovat, než podstoupit tohle peklo. Ale můžu si za to sama pravděpodobně... :/

Looklet. [10]: Blond girl

31. srpna 2011 v 10:19 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
A šaty. Hledala jsem nějaké květované, krátké minišaty. Ale myslím, že se mi výběr povedl, jen ty náušnice a modelka.. Nějak mi to nejde k sobě. Na boty nejsem expert, ale snad jsem ty třpitící vybrala správně. Osobně bych tohle mohla nosit jen s teniskami, na podpatcích, no nevím nevím. Poslední look.. končím, docházejí mi nápady. :DLooklet. [9]: Back to school

31. srpna 2011 v 10:09 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
Něco k zítřku, ke škole. Jsem vynervovaná, přitom jsem se celé prázdniny těšila. :D Tílko, košile, podobnou mám a džíny. Ten náhrdelník se sovou bych chtěla, hrozně se mi líbí. Začala jsem dávat skoro ke každému looku hodinky, nevím proč, asi se mi líbí víc než spousta náramnků. A nezapomněla jsem ani na moje oblíbené tenisky. :D Já je prostě cpu všude.Looklet. [8]: Brunette

31. srpna 2011 v 9:59 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
Na Lookletu se objevily nové kousky oblečení a do oka mi padl nádherný modrý šátek, zase modrá... :/ Přidala jsem pruhované tričko, jako vždycky kraťasy a tenisky, opět v modré barvě. Ono se to k sobě všechno tak nějak hodí no. Ty vlasy jak má modelka mám i já, stejná barva sice ne tak huňatá ofina, ale mám ji tak ostříhanou. :) Délka vlasů skoro odpovídá. Ale ty vlasy nosím v copánkách, nějak jsem si na ně navykla. Přidám ještě dva looky, kde nejsou kraťasy, ale džíny a na třetím šaty! :] Jsem se přemohla no..Píšu pro Magazín pro tebe.

30. srpna 2011 v 20:10 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
V nejnovějších článcích se objevil článek s názvem ,,Hledají se autoři!'', zaujalo mě to, tak jsem ten blog navštívila. Článek byl o tom, že blogerka Madam Brunette♥ ze stejnojmeného blogu madambrunette.blog.cz schání redaktory, které si zvolí jakoukoliv rubriku a budou do ní přispívat svými články. Adresa blogu je magazin-pro-tebe.blog.cz, tak se tam dyžtak mrkněte. :] Já jsem si vzala na starost rubriku Sport. Fotbal, hokej, atletika.. Doufám, že to budu stíhat, dva blogy, škola. Jsem ráda, že někdo založil takový blog, je to skvělý nápad a možná bych chtěla v budoucnu pracovat na větší webové stránce. Třeba na webu naší školy..

Zavři hubu když jedeš na kole.

30. srpna 2011 v 19:00 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Konečně jsem se přemohla a nasedla na kolo. Jela jsem přes půlku pole, pak zpátky a ještě jednou tak. Když jsem jela zpátky, začalo mě hrozně bodat v žaludku. Funěla jsem jak prase. Vyšla jsem ze cviku no, je to vidět. A pak jsem jela do kopce k lesu. Musela jsem po pár metrech zastavovat, protože bych to fakt jinak neudýchala. Vzala jsem to poměrně zarostlou cestou po okraji lesa, prudkým kopcem dolů a nakonec jsem hledala babičku, byla se psem venku, vlastně jsem jela s ní. Trhala švestky a já se po chvilce začala nudit, tak jsem jela domů. Samozdřejmě jak jsem jela s natstevřenou pusou, vlítla mi do ní moucha a začala jsem všude okolo sebe plivat. To nesnáším! Když jsem zatáčela k našim vratům, skoro mě přejelo auto. :D Budu se muset sebrat a začít zase se sebou něco dělat, jinak ani nedojdu do školy. Asi na mě něco leze, kašlu a mám ucpaný nos. Ale já na podzim nebývám nemocná! :/ To je skvělé no..

Škola? Tenhle týden ne.

30. srpna 2011 v 12:00 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Dobré ráno! Probudila jsem se s divným pocitem, za dva dny do školy. Už se tam nějak netěším.. Já nevím, čím to je, ale uklidňuji se slovy, že ve čtvrtek tam budu nějak hodinu a v pátek? To nevím, do půl 2 by jsme tam mohli být. :) Ani nevím, co si vezmu první den. Nic slavnostního, na konci šk. roku jsem měla jen kraťasy a tričko. Takže jestli se s Andy domluvíme, vezmeme s tričko s Brutusákama. A k tomu.. asi kraťasy, nevím, jak bude. Tentokrát si nebudu brát svoji černou tašku přes rameno, ale žlutý batůžek s kachnou, nosila jsem ho, když jsem byla malá, do školky. ^^ Jsem fakt hrozně zvědavá na rozvrh, pravděpodobně mi z toho jebne. :D:/ Začáteční dva dny školy.. Budu dělat, že je to nic, pořád budu mít prázdniny. V sobotu je u nás na hřišti dětský den, tak se tam asi půjdu podívat s Andy. Pokud nepůjde s Nikčou.. Ale zase tu budu mít Dannyho, tak mám o zábavu postaráno.♥

Makro, mikro, mokro.

29. srpna 2011 v 20:59 | Marry Afsprings. |  Fotografování
To bylo toho jednoho dusného dne, kdy jsem šla... Myslím, že opatřit ty naše žíznivá morčata. Máme je v kůlně a na střeše té kůlny roste ,,psí víno.'' Prostě celá střecha je tím porostlá. Hrozně se mi to líbí, kdyby to takhle rostlo po zdi domu, byla by to nádhera. Když to kvete, bzučí tam spoustu včelek a lítají tam motýli. Fotku jsem pořídila v rychlosti a docela mě překvapuje ta kvalita, třásla se mi ruka. :D :) Ale jsem spokojená.


Selena Gomez signature.

29. srpna 2011 v 20:39 | Marry Afsprings. |  Grafika
Další se Sel. Nemám náladu, Plzeň to projela, nesnášim Spartu. :/ Zase bych řekla, že se mi nejvíce líbí to písmo. Asi si půjdu lehnout, už jen dva dny do konce prázdnin. Ha, těším se! :* Dobrou. :] KOPÍROVAT SE ZDROJEM!