Září 2011

Hm.

28. září 2011 v 17:29 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Už se mi zase je*e pc. Chvilku jde a pak se sekne. Takže teď asi delší dobu nebudu psát.
V pondělí jsem byla s Jerrym (Jaroslav Mařík♥) venku. Bylo to fajn. Moc fajn, je to dokonalý pošuk. Problém je, že jsem se do něj zamilovala a teď nevím, co bude dál. Děkuji za pozitivní komentáře k článku Hodiny ticha. :] Až bude počítač spravený, napíšu asi další článek, dlouhý a s nějakým příběhem. To je asi vše. Vaše Marry.

Hodiny ticha.

24. září 2011 v 21:09 | Marry Afsprings.
Byl leden, všude leželo plno sněhu. Celé dny mrzlo, ale ať jsem šla kamkoliv, bylo mi teplo. Hřála mě láska. Protože jsem byla ta nejšťastnější holka, měla jsem tebe. Byli jsme spolu už 3 roky, všechno bylo perfektní. Nikdy by mě nenapadlo, že to skončí. A ještě tak brzo.

Jako každé ráno jsi mě vyzvednul u mě doma, obejmul jsi mě, políbil na čelo a ruku v ruce jsme vyrazili přes městský park. Zrovna ten den přestalo sněžit. Všude bylo ticho, nikde nikdo, jen my dva. Občas se ze stromu sesypal sníh, když na větvi přistál kos a pozoroval nás z výšky. Pomalu jsme šli podél potůčku, který byl zamrzlý. Zastavil jsi se u jedné lavičky a prstem do sněhu napsal MIA+JERRY. Políbila jsem tě. Milovala jsem tě neskutečně moc.

Looklet. [13]: Autumn

24. září 2011 v 19:39 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
Mmm, chtěla bych být blond. :D Mít stejné vlasy jako ona, mít takový šátek, tričko, náučnice, řetízek. Baví mě a bude mě bavit dělat tyhle sportovní pohodlné looky. :]Looklet. [12]: Lady

24. září 2011 v 15:59 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
Původně jsem ho vůbec nechtěla zveřejňovat ani ukládat, tak se nedivte názvu My new look. I tu tvář jsem nechala, je to taková elegantní slečna ve věku 20-25, které jsou občas k vidění v městech. Slušné, chytré, pracovité, občas vyrážejí na poklidnější party s kamarádkami. Podle mého názoru nezadané, věnují se spíše práci a vzdělávání, než zakládání rodiny. Asi bych nezařadila tento look mezi mé povedené, co se mého vkusu týče. Ale vy můžete mít jiný názor. :]Taková divoká noc.

24. září 2011 v 12:31 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Ráno jsem se probudila s pícháním v žlučníku, asi jsem se včera večer přežrala smažených bramborů. Vzbudila jsem se v 6:07, několikrát v noci jsem se vzbudila, podívala se na mobil, kolik je hodin a zase jsem usnula. Nechápu. :D

Úplně jsem včera prošvihla zápas Viktorky proti Budějovicím, asi jsem na to úplně zapomněla, když mi bylo ráno špatně. Teď je mi fajn. Připravila jsem si věci do školy a když zase vidím, kolik učebic musíme na pondělí s sebou táhnout, je mi z toho na omdlení. :x Máme šest hodin, sedm učebnic. Počítam i jako učebnice áčtyřkovej sešit na matiku. I kdybych si učebnici na děják nebrala, vyjde to stejně. Fakt to pondělí nesnáším. V úterý musím dát Šelmátovi dárek ke svátku, který má ve středu. :] Takže vlastně jdeme do školy jen čtyři dny! Fajn. :D Docházejí mi ty věci pomalu.

Pořád projíždím youtube a konečně jsem narazila na nějakou skupinu, která by se mi mohla chvilku líbit. Breathe Carolina.
Hm, teď se mi seknul pc, tak jsem čekala, že ho už nezapnu. Nešlo to.. Ale už to jde! :D♥ Ach ta technika.. :D

Monster MARRY.

23. září 2011 v 19:39 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Do háje, seká se mi Mozilla. :/ To mi štve, nechci být zase furt na Chromu.. Fotka focená dnes. Bojíš se mě? Máš taky proč! :P Jinak vypadám s rozpuštěnými vlasy jako magor. Bílé to je proto, že jsem si nějak oblíbila focení se scénou Dokument. Je to fakt pěkné. ;]


Láska je noční můra.

23. září 2011 v 15:19 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Ahoj. Jsem nachcípaná, dneska jsem zůstala doma. Ráno jsem se probudila, bylo mi nějak blbě, jako bych to ani nebyla já. Ale oblékla jsem se, dojela do Klatov, myslela jsem si, že se to zlepší, ale ne. Napsala jsem domů, aby pro mě přijeli.

Tím jsem ovšem promarnila šanci být s... jedním klukem, Jarda (Mařík). Přidal si mě na fejsu ve středu do přátel. Já myslela, že mě zná od vidění, ale ne. Já jeho ano, skoro každé ráno stojí před Billou, občas ho vidám i na nádraží. Psali jsme si, je to fajn kluk, má rád adrenalin.. Je mu osmnáct, 7. října mu bude devatenáct. Má stejný den narození, sedmičku. Včera jsem s ním pokecala na nádraží a dneska jsme spolu měli jít ven. Snad se uvidíme v pondělí. Určitě. :)

V úterý jsem byla na ,,rande'' s Petrem. Ten, co jsem s ním před pár měsíci chodila. Bylo to skvělé, ale málem mi ujel autobus. Od té doby.. Nic. Já jsem hlavně ráda, že jsem s ním byla venku. Ale oba moc dobře víme, že by chození nefungovalo.

Včera jsme měli dvě hoďky tělák, běhali jsme šedesátku, mám ji za 8.2 s, jako v sedmičce. Zlepšení. Potom jsme hráli fotbal s klukama, učitel mě chválil, škoda, že nehrál taky. :D Holky byli líné se mnou jít pár metrů za Maříkem, tak jsem za ním nešla. Volal mi, štve mi, jak mi holky do toho furt kecaly. Hold jsem se musela spokojit s tím, že ho neuvidím. Od tří jsme byli na staďáku, i když atletika začíná až od čtyř. Já, Andy, Bára a Eliška jsme se rozcvičili, Elišce s Bárou pak přišel trenér, já s Andy jsme se ještě rozhýbávaly. Od čtyř jsme skákaly do písku, v půl 5 jsme ocházely.. Byl to hrozně náročný den, jsem ráda, že jsem pak Maříka chvilku viděla na nádraží. :] A tak to nějak na mě dneska dolehlo. Mám spoustu fotek z atletiky, jsou teda hrozné, ty obličeje. :D Ale mohla bych sem nějaké dát. Zatím vše.
P.S.: Omlouvám se všem Affs, že jsem poslední dobou neaktivní. :/

Jsem to stejně pořád já.

17. září 2011 v 19:09 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Když prší, vezmu si na hlavu moji malou modrou čepici s motýlkem, vezmu si ji i když svítí sluníčko, ale protože vypadám jak d e b i l, po chvilce ji sundám. Ty sponky jsou od Dannyho, ty sponky v uších! Už jsem je asi týden neměla, jsou zahrabané v krabičce, ani Playboyu jsem nepoužila, jen se na ni práší na skříni. Mám v mobilu spoustu nových fotek, měla bych je konečně přesunout do PC a nějaké hodit na net. :) No.. Snad jste se mě nelekli. Ať žije EMO & SCENE!♥ :D:)


90 cm tím správným stylem.

17. září 2011 v 16:59 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Ou maj gat, konečně víkend. :) Chtěla jsem vstávat brzo ráno, abych šla nakoupit, ale byla jsem tak nevyspalá, že jsem budík vypla a chrněla asi do devíti. Přijela teta se strejdou a jeli jsme nakupovat. Ztratila jsem se v Tescu, když jsem zaparkovala u školních a kancelářských potřeb-čtyři propisky, bělítko, lepidlo, blok. Ještě jsem chtěla tuhy do pentilky a nějaké fixy, ve skutečnosti ještě víc věcí, jenže už jsem měla plné ruce, tak jsem se vydala za babičkou a tetou, o kterých jsem si myslela, že budou kousek za rohem, ale omyl, byly na druhé straně Tesca, takže jsem jak magor volala, kde jsou, takže už nemám skoro zase žádný kredit. Pak jsem si v Tescu ještě vybrala dvě podprsenky, kalhotky a když jsem viděla tu nádhernou mikinu, klučičí tričko s Beatles a nádhernou koženou bundičku, radši jsem řekla ,,jdeme.'', protže bych byla schopná toho nakoupit ještě víc. Pak Kaufland, kde jsme utratily něco přes 500,- jen za kuřecí maso. Bylo nějak v akci nebo co já vím, sedm pytlů.. :D Nakonec jsme jely do kulturáku, kde byla nějaká mykologická výstava, fotila jsem, tak jsem potom možná nějaké fotky dám. :]

Looklet. [11]: Levi's

16. září 2011 v 20:09 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
Když už denně přidávám krátké, bezvýznamné články o mých nudných dnech ve škole, přidávám look. Jsou tam zase nějaké nové kousky, tak jsem se snažila udělat něco v mém stylu, jak to nosím já. Poslední dobou ani nějak ne moc těch řetízků, spíš šátek, ale ten se mi tam nechtělo cpát. Dlouhá XXL trička, úplé kalhoty a botasky. Dneska jsem se překonala a vzala jsem si úzké, krátké tričko! :D Budeme si s Andy objednávat z netu tričko FC Viktoria Plzeň, asi modré, ale kdyby byli peníze, brala bych i červené. Už se těším, objednávám nějaké velké! :) Chtěly by jsme dresy se jménem třeba, ale to stojí přes tisícovku, takže to někdy jindy. Když už jsem u těch velkých triček, třídní svolala všechny dvítky do třídy a nějaký chlap nám ukazoval trička, absolventská a i mikinu. To bude zase hádek, nedohodnem se na barvě, na obrázku... Omg, fakt se těším no. :/ Asi udělám ještě dva looky, ale ne dnes, nevím.. :]