Duben 2012

J. Kopecký-dvě fotky ještě z rallye.

29. dubna 2012 v 18:20 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Nebudu blázen, nebudu sem dávat všechny fotky aut z rallye. Dám sem jen dvě a to autíčko Honzy Kopeckého. Bohužel Václava Pecha vyfoceného nemám, ale Kopecký mi snad nejvíce přirostl k srdci. :D Možná za to může kombinace zelené a bílé, mě se to prostě líbí tyhle barvy. A zklamu vás, nedám sem ani fotku veterána. Nechce se mi, jsem líná a ty fotky stojí za prd.


Víš co? Grilujeme.

29. dubna 2012 v 18:00 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Pořád žiju no, jen nepíši. :) Včera jsme zahájili naši ,,grilovací sezonu''. I když bylo na sluníčku nějakých 28°C, tak jsme kolem třetí začali grilovat, kuře. K tomu Andy přinesla ze začátku dvě piva, ale u dvou jsme nezůstali. Pak přišla Nikča a Kikiny brácha Tom. Nakonec dva kluci z Plzně, Kuba s Kubou a přinesli dvě flašky houby (cola s vínem), ale vypili jsme jen jednu, druhou si nechali domů. A pak ještě Becherovku, ale to byl teda parádní hnus. Nebudu říkat, že jsem se neopila, že mi dneska ráno nebylo blbě a nestrávila jsem pár minut v objetí záchoda. :D Ale je to muj život, tak mi prosím vás neříkejte, že jsem ještě na to mladá nebo tak něco, užívám si dokud mohu a zapíjeli jsme přijetí na střední. ;)

Mimochodem, jdu na agropodnikání (Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy), byla jsem ze třiceti čtvrtá, Andy dvanáctá, na ekonomice a podnikání na té stejné škole jsem byla druhá a Andy devátá, také ze třiceti. Tak jsme v pondělí obě odevzdaly zápisové lístky a už akorát počkat na září. Snad se nám tam bude dařit no.

Dál co bych vám řekla. Zítra jsou čarodějnice. Si to užijte no. :D Všem zamilovaným přeji krásný první máj. Taky by jsme do té školy zítra nemuseli. Ale co, aspoň to rychle uteče. Májka se u nás staví.. asi v pět, co já vím. :D A ve středu nejdu do školy, máme školní kolo čtyřboje. Tenhle týden přežiju a ten příští bude moc fajn. Pondělí Terezín, úterý st. svátek, středa a čtvrtek pomáhám na okr. kole čtyřboje, takže jdu do školy jen v pátek a měli by jsme mít do půl dvanácté.
Toť asi vše, děkuji všem, co i přes moji neaktivitu blog navštěvují. :)*

Dva dny na rallye.

23. dubna 2012 v 19:09 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Nevím, jestli se minulý týden dělo něco extra. Když nepočítám víkend. 21. Historic Vltava Rallye 2012, 47. Rallye Šumava Klatovy 2012. Jela jsem na ni se strejdou a jeho synek, oba Karlové. A kámoškou, Andy. Jeli jsme v pátek kolem půl páté, vstupenka na oba dva dny stála 200 Kč. Bylo to moc fajn. :) Nejdříve jsme byli u Slavošovic, potom k osmé hodině jsme jeli do Opálky u Stážova. Tam jsme byli až do jedné hodiny v noci. A strejdovi ukradli z auta rádio. :D V sobotu ráno jsme se probudila v 7:11 a v devět hodin jsme jeli zase. Tentokrát k Vimperku, Jihočeský kraj, okre Prachatice. Je to někde u Kašperských Hor, kam mimochodem zítra jedeme na Den Země se školou. Konkrétně to bylo v Lažišti-Trpín. Tam jsme byli až do sedmi večer, když počítám i cestu zpět. Nádhera. Od teď se strejdou budu jezdit na rallye pořád. On jezdí už hezkých pár let. Sice jsem byla unavená jak pes a v neděli mi bylo na chcípnutí, no ale to k tomu patří. Byla tam zima. :D Přidávám jednu fotku okruhu Lažiště-Trpín. Jinak mám fotek hrozně moc, i videí, ale nebudu je asi dávat na net, protože jsou ve velikosti 640x480. Uvidím. :) A ještě jednou se omlouvám hlavně mím Favourite, že nejsem ,,moc'' na blogu. :)

Chci tučňáka, kterýmu budu čistit bříško.

15. dubna 2012 v 13:50 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Muhehe, jak furt klikám na ,,home is here'' a čumím na toplist, kdo sem přileze. Ale bez článků a bez aktivity asi nikdo, jen jsem za dnešek okomentovala pár blogů. Dneska je ale šíleně hnusně. Chtěla jsem jen na fotbal, Měcholupy-Hradešice B. Ráno to ještě bylo fajn, ale teď prší. Ale zase můžu být zalezlá doma a nikdo mě nebude vyhánět ven. I když by mě někdo vyháněl, je možný, že bych nešla. Na zítřek si musím jen přepsat sešit z dějepisu, celou 2. světovou válku, protektorát a nevím co ještě. Asi máme úkol se v češtině podívat na nějakou blbost, to bude v pohodě. Slovesa na anglinu se naučím buď zítra během dne nebo dneska, ono je to spíš si ty slovesa jen zopakovat.

Kupodivu jsem se dokopala i k tomu videu o mém blogu, má naštěstí jen 30 MB a je dlouhé asi dvě a půl minuty. Chtěla jsem si s ním trochu pohrát, takže jsem omylem nějak ušmikla na konci asi 5 sekund. :D Nějak za půl hodiny, možná déle by mohlo být na YouTube.

Chci mít doma tučňáka, kterého budu moct obejmnout a čistit mu jeho špinavé bříško od toho, jak se klouže po ledě. ^^ Koukněte se někdy na nějaké přírodovědné dokumenty, nic špatného to není.

Video o mých fotografiích.

14. dubna 2012 v 10:39 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Takže.. Omlouvám se, že jsem byla méně aktivní. A ani neříkám, že se to dnes změní. Možná, uvidím. Včera když mi nešel internet, pustila jsem se do videa. Vždycky, když něco takového začnu, nedokončím to. Ale tak u tohle jsem dokončila. :) Že bych s ním byla úplně spokojená, to ne, některé věty nejdou přečíst, tak jsem tam vložila titulky. Mohla bych udělat video o mém blogu, nějaké krátké ale, tohle se mi nahrávalo více než hodinu. Ale nahrálo se! JInak mi videa asi nahrávat nejdou. :D Doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit.


Dva dny. Ještě dva dny.

11. dubna 2012 v 18:59 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Jsem ve škole teprve druhý den, dneska jsem tam byla jen 4 hodiny (měli jsme do půl 12) a včera do půl jedný a už se mi tam nelíbí. Nějak netuším proč. Teď dva dny nemáme matiku. Zítra sice máme do půl druhý a máme nečekaně zemák, ze kterého budu zkoušená, ale ještě něco mi vadí, jen nevím co. Tělák. :D Jsem šíleně líná jak to vypadá. I na psaní na blogu.
Dneska jsem byla zkoušená z fyziky, doufala jsem, že mi dá učitelka tranzistory, led diody nebo prostě něco, co umím. Ne, ona mi dá polovodiče. Věděla jsem o nich maximálně dvě věci. Nejdřív byl zkoušený Kuba (spolužák), měl tranzistory. Občas jsem ho doplňovala. Dostal dvojku s vykřičníkem a to chce jít na gympl. Eliška měla fotodiody nebo diody, asi obojí. Zase jsem ji doplňovala a dostala čtyřku. No a mě potom trochu docvaklo, co jsou ty polovodiče. Mám dvojku! :) Aspoň dneska jedna pozitivní věc. Ale už chci zase víkend.
A ještě jedna věc, která mě dneska aspoň trošičku udělala šťastnější. Teda spíš víc. Přidal si mě na fejsu jeden kluk, koukám, bydliště Pardubice. Hned mi napsal a ptal se mě, jak se mám. Řekla jsem, že dobře a hned jsem napsala, jestli se známe. On že o mě pořád mluví Petr (). Tak jsem se zeptala, co o mě říká. Jsem fajn, líbím se mu a pořád na mě musí myslet. :) To mě ohromě potěšilo, protože poslední dobou to nějak mezi námi neklapalo nebo se to asi jenom mě zdálo. Každopádně, teď doufám, že už to bude lepší. Že už to bude nejlepší jak nejvíce to jde. :)

Andělský fotbalista.

10. dubna 2012 v 20:50 | Marry Afsprings. |  Grafika
Poslední dobou mi fakt nějak nejde net. Dneska mi nešel asi od čtyř do sedmi, možná déle. Tak jsem z nudy přidělala Davidu Limberskému (plzeňský fotbalista) křídla. Proč brečí? Smutek z prohry, nevím. To je druhý zápas se Schalke 04, Horváth nehrál, tak jeho kapitánskou pásku převzal David. Já osobně bych řekla, že brečí z radosti, jak daleko se dostali, ale také kvůli prohře a asi méně pravděpodobné, že zklamal Horvátha, to asi ne si myslím. Je to ale krásná fotka. Když jsem ji viděla poprvé, skoro jsem brečela taky. ^^ Je to borec. Všichni z Plzně.♥


Každá zkažená fotka není k zahození.

8. dubna 2012 v 16:39 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Snad každému se stane, že vyfocená fotka není pěkne zaostřená nebo ji prostě něco chybí. Tahle fotka byla původně barevná, ale v tomhle případě tam bleck udělal to, co neměl. Fotka se divně leskla a měla špatné barvy. Včera jsem promazávala složku s neupravenými fotkami a tuhle jsem nechtěla mazat. Nejprve mě napadlo, že to ,,paris'' bude jen okolo Eiffelovky. Ale nechtěla jsem se s tím piplat, tak vzniklo tohle. Vůbec to není špatné, někomu se to může zdát až moc ,,přeparisované'', ale mě se to líbí. :)


Sněžící sluníčko.

8. dubna 2012 v 10:09 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Konečně jsem se mohla po dvou dnech pořádně vyspat, když nepočítám, že jsem šla spát asi v půl jedenácté. Sice jsem měla na ráno nařízený budíček na osmou, protože vstávat dneska v třeba v deset hodin by nebylo pro mě moc vhodné. Večer spím u kámošky. Já, Andy, Kikina, Nikča. A právě že potřebuji si dneska ještě sbalit s sebou pár věcí, spacák, karimatku, nějaké oblečení (moje ňuňatý sepraný triko se supermanem, saténové kraťasy..), vykoupat se potřebuji, ale nemůžu, protože se v koupelně suší prádlo. Ráno mě probudil budík, ale vypla jsem ho. Kolem deváté hodiny mě probudila návštěva. Říkala jsem si celou dobu, že si krásně zalezu do vany a budu mít jednu z věcí pro dnešek hotovou. Venku svítilo sluníčko a měla jsem hned lepší náladu. Do té doby, než mi babička oznámila, že venku sněží. To naštve. Požaduji náhradní prázdniny. No už se těším na večer. Pivo, vodka. Energy vodka, s tou mám ze silvestra nemilé zkušenosti. :D Ale tak, to přežiju..

,,Čupa-čups.''

7. dubna 2012 v 21:19 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Pro dnešek asi poslední článek. :) Miluju Chupa-Chups lízítka, nejvíc ty pomerančový a jablkový. A sbírám od nich ty čárové kódy, takové ty cedulky, co jsou navlečené na tyčce. Jen tak. Mám jich už něco kolem čtyřiceti. Bohužel ty lízátka ke konci koušu, takže mi pak bolí zuby a poslední dobou mě bolí fakt hodně. :D Čekala jsem, že z fotky bude prd, ale ne, docela se povedla. Taková jednoduchá.