Květen 2012

Poslední den s blogem.

31. května 2012 v 18:19 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Tohle je 45. článek za měsíc květen. Možná bych se mohla překonat a dotáhnout to do padestáti. Teď jsem koukala asi hodinu a půl na Partičku Silvestr a pak čtvrt hoďky na Show Jana Krasou s Ondrou Sokolem. Při tom jsem sežrala tři banány a oplatku, i když se už od pondělí opravdu snažím omezit příjem něčeho nezdravého. Ale jo, zatím se mi to jakš takš daří, žádné žvýkačky, limonády atd. Čistá voda, celozrné housky a včera a dneska jsem měla i snídani, celozrnou housku s máslem (včera), cel. housku s máslem a medem. K tomu zelenina, průběžně, za chvilku to vidím na okurku. :D Možná je problém, že se na obědě hodně najím, ale to je fuk. Sport zatím dvakrát týdně. Ale to půůůjde.

Trošku mi učitelka zkazila náladu, když mi řekla, že na ten čtyřboj do Tachova nakonec pojedu závodit. Měla jsem tam jet jen tak, se dívat! Já nemumím rychle odběhnou šedesátku a osmistovku. Ještě když vím, že tam bude spoustu skvělých atletek. Ale bylo by to fajn, si přivézt medaily. Nebudu na to teď myslet, nervovat se tím, ani na pohár jsem nebyla nervózní, tak proč teď jo. V sobotu je kino. Konečně to začíná. A příští sobotu Kabáti. Je to jen jeden den, uleju se ze školy, nebudu to řešit, těším se. :D:)

Jsem jako to počasí.

30. května 2012 v 20:59 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Prší, svítí sluníčko, prší, svítí sluníčko, je bouřka. Jsem nasraná, je mi fajn, jsem nasraná, je mi fajn. Nic extra se dneska nestalo, ale nevím. Seminárku na poslední chvíli jsem dělala dneska. Hotovo, konečně to mám z krku. Štve mi, že takhle uprostřed týdne nemám čas na blog. Když jsem dneska přijela domů, musela jsem uklízet. I postel mám přestěhovanou a teď se bojim, nemam se kam otočit ke stěně. Jedna strana-prázdno-zem, druhá strana-skříň, ale k ní je to asi půl metru. To přežiju a ráno mě snad probudí sluníčko. :)

Jde to, ale ne bez síly.

29. května 2012 v 19:40 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
PROČ JSEM TOMU DALA TEN TITULEK, KDYŽ ČLÁNEK JE O NĚČEM JINÉM?!
Ahoj no. Dnešek byl fajn. Ne, já nevím. Z matiky jsme naštěstí nepsali, zítra psát také nebudeme, protože jsme první hodinu testovaní na český jazyk. Jestli to půjde ve čtvrtek nevím, protože jede spoustu lidí do Legolandu (asi to píšu blbě) a v pátek někdo pořádá den dětí pro první stupeň. Učitelka mi nabídla, jestli chci jet příští týden v úterý jen tak fandit, dívat se do Tachova na krajské kolo čtyřboje. Je možné, že budu závodit, ale nechce se mi, jako místo mě je jedna holka, ale kdyby náhodou nejela, tak půjdu já. Byla jsem se podívat po nějakých těch šatech na konec školního roku. Nic. V Klatovech nemají vůbec nic, i když jsem se nekoukala u ,,ťongů'', tam teda mívají něco víc do společnosti. Kámoška mi radila a dokonce i potom kámoš, ať si zajedu do Plzně, do Olympie, Plazy. Proč ne že jo, jenže bych se tam musela nějak dostat, vědět, kam přesně jít a vůbec na to nemám peníze. Samotnou by mě tam nepustili. Vidím to asi fakt tak, že půjdu v kraťasech a třeba tílku. Např. v černé barvě. To určitě nestojí tolik, jako šaty a boty dohromady. Když jsem dneska pořídila v Gate kraťasy (zelené, klučičí ^^), dvoje ponožky, úplně ňuňu, asi je pak vyfotím a dám je sem a konečně sluneční brýle, světle hnědé, sice ne pilotky, ale to je jedno, to všechno za 264,- ;) Ještě by to chtělo nějaké tričko, podprsenku.. A plavky, jenže mě je všechno malé. :D:/ Konec kecání, jdu do vany, zkusím si najít téma na seminárku z příroďáku a půjdu spát.

Jak mi dealer nabízel drogy.

28. května 2012 v 16:59 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
První tři hodiny jsme se dnes neučili, šli jsme se třídou a učitelkou na dějepis do parku, kde (teď to určitě řikam špatně) taková organizace Chapadlo, která se zabývá drogami, drogovou závislostí a podobně, dělala takovou ukázku pro školy. Rozdělili jsme se do dvojic nebo trojic, dostali papírek, na který se zapisovaly body a měli jsme procházet parkem a plnit různé úkoly na stanovištích. Stanovištích bylo 12, ale 5. tam nedali, protože nevím proč. :D Nebylo to nic težkého, docela to byla i zábava. Z toho, co si pamatuji bylo zařazování drog do tří skupin (tlumící, stimulující a halucinogenní), kde jsme se poprvé setkali s drogami (do toho zapadají i cigarety a alkohol, takže jsem zaškrtla rodinu..), pak co je správně, co je špatně, nějaké věty a bylo to tam vícekrát, příběh nějaké feťačky, předělat písničku a zazpívat jsme ji měli (:D), jo a snad nejlepší byl dealer. :D Prostě kluk, kterého na stopro od někud znám, ženská, seděli na lavičce, řekli nám úkol, jak by jsme reagovali, kdyby nám nabídnul drogu nebo cigára ten kluk, co stál vedle nás. Takže tam byli tří. :D Tak já s kámoškou Míšou na něj, no spíš jenom já, že už nekouřím... Míša mu teda řekla, ať si sundá sluneční brýle, také nerada mluvím s lidmi, co mají brýle a není jim vidět do očí. Pak pokračoval, ať to jako zkusíme a takhle a já že ne, že se mi nechce a už nevím, co jsem říkala. Ale pak jsem si ještě povídala s tou ženskou a klukem a říkala jsem, že jsem zkoušela kouřit, ne nějak dlouho, ne pravidelně a v sobotu to byl asi měsíc, co nekouřím. Říkala jsem, že to mám v rodině, máma kouří, možná kouřila už v těhotenství, nevím, a hodně pije. Ale fakt hodně, to už jsem se tu možná také párkrát zmiňovala. Takže je asi normální, že se to na mě projeví. Ale jinak jsem zdravá, kromě slabých šelestů na srdci, které mi v dětství našli. Když jí vidím, jak na tom někdy je, říkám si, že to je hnus a už pít nebudu, ale tak omezuji to a už zůstávám raději jen na pivu a na čisté vodce. Ale nepiju ji po litrech. ;) Nakonec nás pochválila, dala nám plný počet bodů a šly jsme dál. Popravdě, fakt se mi to líbilo, lepší než nudné přednášky ve škole, jak by jsme neměli brát drogy a pořád opakování jednoho a toho samého.

No nic, já bych si měla opravdu zkusit všechny typové příklady z matiky na tu hnusnou čtvrtletku, zase jsem to odkládala a zítra určitě píšeme a na zeměpis, průmysl. Fakt se chci ale teď aspoň dvě hodiny učit, od pěti do sedmi, hodně by mi to pomohlo, možná by mi to zabralo i méně času. :) Držte mi palce, ať nezcvoknu.

Jedna s ,,piercingem.''

27. května 2012 v 21:00 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Ehm, no tak, na první pohled je znát, že to je náušnice. :D Píchala jsem to podruhé tlustější jehlou, no až moc tlustou asi. Hojilo se to teda méně agresivněji než to první. Kdyby ta náušnice aspoň nebyla krátká, ještě jak mi to oteklo, tak sotva prokukovala na druhé straně. Ale asi bych nosila podkovu, protože takhle to vypadá divně. Možná to je jen na špatném místě, nízko, vysoko, nevím, v tom se nevyznám. Jsem to ale držtičkaaa. :)


Pavouček rád vůně.

27. května 2012 v 19:59 | Marry Afsprings. |  Fotografování
To je nějaký omyl, že jsem vyhrála biologickou olympiádu, když si nedokážu vzpomenout na název toho stromu/keře. Znáte ho někdo? Jak nádherně voní. Dneska na mě útočilo spoustu včel, když jsem fotila květy. A čmelák, já se normálně poslední dobou bojím čmeláků. :D Na jedné fotce malý pavouček, dokonce jsem pak na dalším květu našla ještě jednoho, ale jiného. A na druhé fotce samotný květ.[8] Přírodně zelená

27. května 2012 v 14:09 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
nature green
Také dobrá kombinace barev bych řekla. :) Chci fakt mít postavu do takového úplého tílka. Ty kalhoty, mikina a boty, mmm. V tomhle by se dalo jít první den do školy, do prváku. Když na to myslím, je to takové.. Zajímavé. Něco za měsíc skončí a pak něco nového v září začne. Jsem zvědavá, moc. Jestli tyhle věcičky chci, měla bych si sehnat brigádu, ale teď to půjde už asi těžko, měsíc před létem. Ani nevím, co bych byla schopna dělat. Skladník, servírka, asi ne. Natož uklízečka.
Ten sprchový gel jsem měla, jsou v něm asi zelené perličky, ze kterých se dělá pěna. Řetízek se zátkou od plechovky je jednoduchý.

Článek po třech hodinách.

27. května 2012 v 10:59 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Budíček jsem měla nařízený na půl osmé, nevím proč, vstávala jsem nevím kdy a na blogu sedím určitě už tři hodiny a pořád jsem nebyla schopná nic přidat. Řekla jsem si, že dneska mě nic nezkazí náladu. Dala jsem si cappuccino, okomentovala pár blogů, včera večer mi došlo, že vlastně zítra čtvrtletku z matiky psát nebudeme, protože se učíme jen tři hodiny, jen na fyziku se možná podívám. Napsala jsem e-mail do Klatovského deníku, chtěl to mě děda, něco o sobotním mykologickém srazu tady u nás na vesnici. Pořád jsem v pyžamu, ale tak snad se do oběda dokopu k převlečení. Měla bych tu trošku uklidit, před chvilkou mi babi řekla, ať jí jdu pomoc rozhodit seno, já jí řekla, že jsem v pyžamu, takže nejdu a už moje nálada trošku klesla. Také mi psal kamarád, který si myslí, že na něj buď nemám čas nebo jsem naštvaná, když si píšeme. A hned začne s otázkou ,,Co má ráda?''. Známe se více než dva roky a on mě bude touhle otázkou vytáčet. Ne dneska to nebude fajn. Možná jen ta svíčková k obědu.♥
A to hlavní. Jak už jsem se tu včera zmínila, dnes je mému blogu rok. Doufám, že mi to ještě dlouho vydrží, že sem bude někdo chodit atd atd. :D DĚKUJI VŠEM, CO TY MOJE KECY ČTOU, PROHLÍŽEJÍ SI MOJI GRAFIKU, FOTKY A tydalšívěci. :)

[7] Jeden z mých snů

26. května 2012 v 20:59 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
from another of my dreams
Booože.♥ Udělám cokoliv, abych to měla. Kupte mi to někdo prosím. Fakt chci zhubnout, abych na takovéhle tílka měla, to samé u těch kalhot. Kupodivu žabky mám, v dobrém stavu, už asi dva roky, fialové s oranžovými páskami. :) Přemýšlím, že si koupím mimo deodorantu (hrozně ho spotřebovávám, teď Adidas Fair Play, klučičí) i nějaký normální parfém, ale holčičí. Něco svěžího, ale s přijatelnou cenou. A jen tak, ta kšiltovka k tomu nesedí, já vím, ale líbí se mi.

[6] Šaty na konec školního roku

26. května 2012 v 20:30 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
end of school year
Řekla jsem dneska doma, že bych potřebovala nějaký šaty a podpatky na konec školního roku, ale fakt nevim, jestli se na to přemůžu. A prej že bych neměla pořád chodit na půl jako kluk. Hmmm. Jenže to je taky koupit na mě šaty. Potřebuju zhubnout, abych mohla mít aspoň něco jako jsou ty první. Pak by to chtěla pořádnou novou podprsenku s průhlednýma ramínkama, já vim, že jsou vidět, ale bez ní nepůjdu, ani bez ramínem, protože šlo by to s něčim tak velkým jako mam já? ! :X A na podpatkách chodit neumím a nějaké balerínky si fakt brát nechci, neříkám, že ty podpatky jo. Ta druhá a třetí verze tam je jen tak, nechtělo se mi vybírat šperky atd. No a koupí se šaty za nějaký tři stovky a boty taky přes ty dvě stovky určitě, vezmu to jednou na sebe a pak to můžu prodat nebo vyhodit. Ne já prostě půjdu v nějakých krátkých kraťasech, aspoň černých, možná tílku, když zhubnu a nějaké seženu a.. botasky? :D Sice by se k tomu hodily ty podpatky, ale já na tom chodit n-e-u-m-í-m. Navíc mám hnusné nohy. Samá jizva a v něčem takhle stísněném by moje prsty trpěli. Nejraději bych se na ten den vysral*. Dávám to sem teda jen proto, že jsem psala u minulého outfitu, že přidám nějaké šaty.