Červen 2012

*Le zeleninka.

26. června 2012 v 21:10 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Jsem silně nakažena *le slovy. :D Meme komiksy prostě. Proto *Le zeleninka, i když je na první fotografii květina, ale okolí je zelené. A rybíz je asi ovoce, to už je jedno. Říkám, klamu nadpisy článku. Měla bych přidávat konečně něco jiného než fotky a moje kecy ze života, jenže to by to tu byla zase samá grafika a nebo outfity, ale.. proč ne. :) Druhá fotka je v celém článku.


Plzeň z vlaku.

24. června 2012 v 20:10 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Slibovala jsem, že napíšu, jak bylo v Plzni v pondělí v pivovaru, ale nějak nic no. Snad, někdy o prázdninách, bože jak já se na ně těším, tento týden asi ne, dopíšu vám pivovar i ty Kabáty. Normálně bych fotky focené z vlaku nějak nezveřejňovala, jsou rozmazané a nebo nezajímavé. Ale tamhle se mi kupodivu nějak povedla nebo se mi spíše líbí. :) Je to focené asi někde na začátku Plzně, zeď je trochu nakloněná, ale to je tou jízdou ve vlaku, se to trochu zdeformovalo. Líbí se mi celkové sladění barev, šedá, modrá, černá a nápis na zdi to tak oživuje.


A kdo je tu ten špatnej nakonec? Já.

24. června 2012 v 17:50 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Tak trochu víc nemám náladu na psaní. V pátek se Andy při softbale srazila s jedním klukem z osmičky, odvezla ji záchranka s otřesem mozku. Já jí psala ještě ten den z kámošky mobilu a odepsala. Pak jsem jí psala doma a sakra vim, že ona věděla, že jsem to psala já tu smsku od kámošky, ale neodpsala na tu, co jsem jí psala já. Ale tak celou dobu si píše s jednim teď pro mě debilem z Plzně a včera jsem mu psala a on prý, že mu neodepsala asi dvě hodiny, že tam má u sebe kámoše, moje reakce byla asi taková, že ona mě neodepsala přibližně 26 hodin. Dneska jí přivezli, byla jsem na koupáku a viděla jsem jen, jak si Kikina s někym píše. Pak jenom řekla ,,Blátová je asi už doma'', tak jsem jen řekla hm, co jiného na to můžu říct, vím já, jestli může ven nebo tak? Tak přijdu domů, bylo 15:25 a všimla jsem si, že mi před 6 minutami volala, tak jí píšu na fb co chtěla. Napsala že nic. A potom se to rozjelo jako že na ní sereme, že nám psala, jestli nepůjdeme ven a že jsme odepsali ,,ne jsme na koupáku.'' V tom je ten problém právě. ;) Že ona to psala Kristýně a já o tom nic nevěděla. Pak jsem jí ještě říkala, že nemám zvuk na mobilu zapnutý ani vibrace, ale pořád si stála za svým, já jí ještě škodím, že zase skončí v nemocnici a další. A ještě by mi zajímalo, co je pravdy na tom, že si nepamatuje lidi. Četla jsem, že si člověk nemusí pamatovat události před tím úrazem a potom úrazu, ale o lidech nic. Tak jí raději teď nebudu nic připomínat no, jak vlastně, nehodlam se s ní bavit, když mě obviňuje z něčeho, za co já nemůžu. Ona si asi myslí, že jsem na ní v pátek srala, když se jí to stalo. Neumím si s takovými věci poradit, byla jsem ve sprše, pak jsem šla za klukama na chvilku ven, převlékla jsem se, šlyšela jsem, jak přijela záchranka, šla jsem zpět za klukama ven (od nás ze třídy) a rozbrečela jsem se tam. Možná kvůli tomu, jak všichni čuměli a ptali se, co se stalo. Nevím, kdo všechno s ní vevnitř byl a mě osobně by sralo, kdyby nade mnou stálo několik lidí a nevím co dělalo. Nooo. Po tomhle se zítra opravdu těším do školy, jsem zvědavá, kolik lidí bude proti mě, ráda je pošlu do pí**, mě to problém nedělá, já vím svoje. :) Tož se skaženou náladou se s vámi zase loučím.

Zase něco ze zahrady.

23. června 2012 v 20:10 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Často v nadpisech lžu, protože kapky vody na listech nejsou z naší zahrady, ale ze Spáleného lesa u pomníku obětem za 2. světové války. Kdybych nebyla líná, dám sem ještě zbytek fotek, co mám v mobilu a v počítači, ale to by mě zase přešla chuť konečně napsat článek, tak je sem snad dám po tomto článku. Co je to za květinu, konkrétně za listy, nevím, ale na první fotce je růžovo bílá pivoňka. Zajímalo by mě, proč se jmenuje pivoňka. Pivo se z ní nevyrábí, po pivu nevoní, ale možná tak chutná, nevím, nejím květiny. :)


Do vyjeba** veverčí řit*!

21. června 2012 v 17:30 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Mám to ale originální nadávku, která mě napadla včera při bouřce, když někde vedle nás uhodilo a já se šíleně lekla. :D Je šílené horko a žádná nálada na psaní, tak mi promiňte. Včera jsem byla opět nakupovat a konečně, KONEČNĚ mám plavky a něco na konec školního roku! Plavky jsou černé, spodek je teda tak napůl zavazovací, ale drží perfektně, guma je olemovaná mám dojem svislými proužky černé, bílé, červené a světle modré barvy, svršek je trojůhelníčkový a látka se zužuje okolo krku, kde se zaváže a zadní zapínání je takové, no plavkové. Proužky jsou vodorovně. Já už je tam viděla asi v březnu, ale myslela jsem si, že mi buď nebudou a nebo si je mezitím někdo koupí, ale naštěstí tam zůstaly ještě dva kusy, jen tak někdo prohodil místo XXL podprsenky L, tak to mi jaksi nebylo, tak jsem si vzala XL a jsem maximálně spokojená. Jen mi dneska Monika říkala, že má stejné, akorát v jiné barvě. A? Bože já jsem ráda, že jsem našla nějaké, co se mi líbí a jsou mi. A pak jako že tyhle má teď skoro každý, já bych spíš řekla že ty bez ramínek nebo jen okolo krku, víte co myslím... A místo šatů mám kraťasy, které vypadají jako sukně. Asi o to výrobcům šlo a díky bohu, aspoň něco pro mě. Ještě sehnat nějaké tílko nebo tak něco.

Dneska jsem zahajovali olympijské hry. To si prostě naše škola zase něco vymyslela. Naše třída zastupuje Francii a když jsme obcházeli ovál, tak jediní my jsme pískali a křičely, že Francie je nejlepší. Pak jsme soutěžili, atletika. No jako nebyli jsme zase až ta špatní, mám takový dojem, že jsme se dělili ještě s jednou zemí o 5. a 6. místo z 11. Plavky jsem si vzala s sebou a poprosili jsme školníka, aby nám odemkl sprchu, protože jediná odemčená byla u kluků. Byla jsem v ní třikrát z toho dvakrát jsem se jakože celkově sprchovala. Odpoledne jsme šly s holkama ještě na koupák, voda byla kupodivu čistá na to jak včera v noci pršelo. Mám tak trochu víc přismahnutá stehna, ruce (předloktí) a obličej. A zítra si musím vzít větší ručník a určitě žabky, protože v botskach nic příjemného.

Plánování plánů.

19. června 2012 v 15:49 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Jedny z posledních hodin na základce, např. ruština, chemie, zítra budou další. Zítra je poslední den, co se učíme. Dá se říkat učení tomu, že koukáme na filmy? Dneska jsme měli jen do půl 12, první dvě hodiny jsme měli chemii a fyziku, obě dvě hodiny jsme koukali na Přátele, na ruštině jsem pomáhala učitelce s nějakými třídními věcmi a na češtině jsme si jen přečetli nějaký text od Karla Poláčka. Učitelka už nám rozdala informované souhlasy na školní výlet. Máme jít v tom hicu 8 km na nějakou rozhlednu a potom do bazénu? Neboli ,,centrum vodní zábavy Kdyně'', já nikam nechci sakra, nikdy jsem nebyla na ničem takovém nebyla ani na to nebyla, jen když jsem byla malá, tak jsme byli ve Skašově, koupaliště, normální přírodní voda, ale placený vstup, dvě skluzavky, jedna teda docela velká na to co si pamatuji, ale nešla jsem na ni a skokáne vysoký asi tři metry. No tak jsem si skočila, zařízly se mi plavky do prdele. Možná je to vtipné nebo co já vím, ale já prostě tyhle věci nemám ráda. To mám jet někam, kde si budu jen plavat v bazénu, kde možná bude hodně lidí i s naší třídou, takže místa málo a maximálně se rozběhnu a skočím do vody, ne šipku ani salto, to neumím a na nějakou ,,atrakci'' prostě nepůjdu. Ano a taky to vidím, jak na mě všichni čumí, jak se tam holka prochází v klučičích plaveckých kraťasech. Pokud neseženu plavky, ale i tak, ty, co bych chtěla (přitom jde o normální trojúhelníčkové s ne úplně šňůrkovým vázáním okolo krku a s normálním spodkem) neseženu. Buď se mi nelíbí, nebo je velký spodek, malý svršek a jiné. Nebudu se rozšilovat. PS.: Jak koukám na fotky toho bazénu, je tam něco, co je asi nějaká revoluce nebo co-TOBOGÁN!

Mák.

18. června 2012 v 21:00 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Trochu jiná podoba bratra červeného vlčího máku v záhlaví. Stejně je ten červený prostě hezčí. Z vlaku jsme jich dneska cestou do Plzně viděli spoustu, líbí se mi, jak se ty fleky červenají v poli. :) Fotka je opět trochu rozmazaná a rozjasněná, tenhle efekt se mi poslední dobou dost zalíbil.


Co mi kouká z očí.

17. června 2012 v 16:50 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Moje opět aktuální podoba, foceno včera. Jako nemyslím to tak, že bych se nějak změnila, ale moje fotky vypadají jinak podle nálady, počasí, oblečení, podle toho, jak jsem nalíčená, jak se zvářím, je toho hodně. A na téhle fotce nevypadám zrovna šťastně, já nevím. Chci upozornit, že to není tuna make-upu na tom obličeji, jak je tmavý, ale v pátek jsem se trochu opálila, ale jen obličej. :D Mám zarudlý nos a tvářích je trochu tvářenky, ale i tak, proti tomu dekoltu je to šílené, ale co s tím udělám že jo. Chtěla bych konečně nějaké plavky, mohla bych se jít opalovat už teď, ale nemám na to náladu. Stejně je ta fotka nějaká jiná, možná bych řekla, že na ní vypadam starší než 15 let. Doufám, že jste se moc nelekli. :)


[13] Poslední léto

17. června 2012 v 14:09 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
last summer
Na ten název nekoukejte. Další z věcí, kterou by jsem chtěla. Jen nevím, jestli by mi vyhovovalo to tričko s polodlouhými rukávi, spíš bych je nechala vyhrnuté a nebo kdyby byly úplně dlouhé, tak bych to střídala. :) Tenhle styl bych přirovnala něco k moři, kdy se s končícím létem procházíte po pláži. Ne úplně po pláži, ale po nějaké klidné silnici u moře. :)

Ranní louka a řeka.

17. června 2012 v 13:59 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Krásné nedělní odpoledne. Já se tedy nudím doma a konečně jsem se dokopala k přidání nějakých článků. Mám nějakou mrzutou náladu, sice mě na pár minut zabavilo přejmenování obrázků v mobilu, ale dala jsem jen složku sport, jinak tam mám ještě spoustu dalších obrázků. Přesunula jsem nějaké fotky ze včerejška, upravila nějaké starší, takže tu máte jednu páteční fotografii, kdy jsme s Monikou čekaly na lavičce nahoře na Vodojemu na učitelku. Normálně mi byla děsná zima a pak v poledne horko. Většina panoramatických fotek je nazelenalá, je to skvělý způsob, jak zvěčnit kus přírody. Druhá fotografie byla pořízena za Klatovami v Lubech, seděly jsme s Andy na betonu potoka Drňáku, není tam vůbec hluboký, i když to bahno nevím no. :D Je to z minulého týdne ve středu, kdy jsme šli s našimi kořenami do Spáleného lesa, kde bylo popraveno několik lidí během 2. světové války. Je tam památník a vzadu na ním přesně to místo, kde je stříleli. Docela tajemné místo.