Srpen 2012

Můj život na střední.

31. srpna 2012 v 20:09 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Zamýšlela jsem se tak o nové rubrice. Ta rubrika by se týkala mého nástupu na střední. Já vím, že o tom pořád píšu, ale je to něco zcela nového a určitě bude o čem psát. Jenže nevím, co bych potom psala do této rubriky. Takže to asi zatím nechám stranou. Za tyto prázdniny tu přibylo hodně rubrik: Moje názory, Projekty, Literární tvorba a taková vedlejší rubrika s návštěvností. Zase bych ale mohla zrušit rubriku Z jiných zdrojů, ale to ještě uvidím. Nebudu to prostě natahovat, ale blog mě přestal bavit. Přestalo mě bavit denně třikrát navštěvovat moje oblíbené blogy, číst jejich skvělé články, těšit se z nových komentářů a z čísílek kolem padesáti lidí v toplistu. Je mi to líto.

[32] Podzim přichází

31. srpna 2012 v 15:29 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
autumn is coming
Momentální stav počasí asi hlásí, že končí léto a nastává podzim. Prší, prší, prší. Dneska v letním kině dávají poslední film, Dobu ledovou, jenže asi tam hold nepůjdu, když je takhle. Jako klidně bych si sedla pod střechu, ale tam bude narváno, tedy pokud vůbec někdo přijde. A protože si na chvilku dávám pauzu od seriálů, jsem tu. Kupodivu. Pokusila jsem se o podzimní outfit, ale ty šaty mi přijdou nějak moc krátké, ale za to jsou nádherné. A k nim svetr s kabelkou a campbellkami, více se mi do toho dávat nechtělo.

Numero uno!

30. srpna 2012 v 19:09 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Bafiky baf. Opět se hlásím. Ale jen asi tímto článkem, nemám co dělat, koukám už několikátý den na Ošklivku Katku, momentálně asi 28. díl a teď mě to omrzelo a čekám, až se upeče kuře s brambory. Novinky u mě jsou asi následující. V úterý jsme měli slučák. Naše třída 9.A, která se bohužel musela rozejít po dokončení 2. stupně základní školy. Celkem nás přišlo jedenáct, pak ale odjelo. Kolik lidí tam spalo, to nevím, ale asi tak čtyři. Já bych tam ráda byla až do rána, ale musela jsem v devět do Klatov zařídit si ještě čip na obědy s Andy. Člověk ale nevěděl, jestli to byl vůbec náš slučák, protože si nejdřív jeden spolužák přivedl tři kamarády a pak přišlo ještě pět kluků z Bolešin. Měli tak trochu cestu kolem. Ale neříkám, že mi to vadilo. Bylo to fajn. Opít jsem se nějak nechtěla a i kdybych chtěla, nešlo to. Přestal mi alkohol chutnat, už jen pivo a zelená. Možná rum. Jo, rum s colou by byl dobrý. V půl dvanácté v noci jsem jela domů a ráno jsem vstávala v půl osmé. Osprchovala jsem se a šla pro Andy.

Poslední zábava o prázdninách.

29. srpna 2012 v 17:59 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Mám tím na mysli bigbít. Aneb Zvlášňý škola a předkapela Komunál. Nejdříve se mi jít nechtělo, ani nevím proč, ale nakonec jsem šla. Od dvou u sokolovny byl dětský den. Tam jsme byli asi do půl osmé, do toho ale nezahrnuji návštěvu hospody a když jsem šla domů se převlíct. Vstup byl 150 Kč, takže paráda. Chci to jen tak shrnout. Od obou kapel jsem neznala žádnou písničku. Jen od Zvlášňý školy Modrobílou a nově složenou hymnu pro FC Viktorii Plzeň, která vlastně asi ani není jejich oficiální. Ale i tak jsem tancovala. Netuším, kolik jsem toho vypila. Nebylo toho zase až tolik, abych nevěděla o světu. Nějaký ty panáky, piva. Kecala jsem tam s klukama z Měčína, s Ondrou, Pepem (kterého jsem omylem bouchla mezi nohy), Davidem, Petrem, druhým Petrem a ještě s nějakým Karlem. O kterém teď vím, že mu je 23 let. S několika klukama jsem si dala pusu. Zábava parádní. Skončilo to neskutečným deštěm, já v kraťasech a tričku. Bála jsem se, že přijde bouřka, blýskalo se. Ale naštěstí nic. A jak tak hodně pršelo, voda se začínala shromaždovat na střeše stanového přístřešku. Stoupla jsem si pod to a nechala tu vodu na sebe převrátit. To bylo, jako bych skočila do bazénu. Takže mě teď ještě trochu bolí v krku. Líbil se mi bubeník, tak jsem ho o přestávce pozvala na panáka. A on, že až skončí, za třičtvrtě hodiny, to mělo být ve čtvrt na dvě v noci. Jenže díky dešti mu začalo téct do bubnů a on nikam nemohl. Vím akorát, že se jmenuje Tomáš, na to jsem se ptala zpěváka a pak mi ještě řekl něco ve smyslu, že je zadaný, ale je panic. :D Ale bylo to fajn. Poslední zábava v Makově, letní parket. Tak ahoj příští rok v červnu na Kabátech. Bude mi to celý ten rok chybět. ...A já jdu zase koukat na Ošklivku Katku. :]

Jsem jako vodopád!

25. srpna 2012 v 12:29 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
(Ta písnička od Raega je skvělá.) Nejtěžší 3. září pro mě bude vstát. Na ráno jsem si nařídila jako obvykle 5 budíků v mobilu, ještě aby to mělo větší efekt, dala jsem tam pořádná písničky, Linkiny a tak a dala jsem to na nějvětší hlasitost. Že to ale řvalo pořádně. Pak jako že si ten zvonící mobil dám pod polštář a budu poslouchat tu písničku. Nakonec jsem to vypla. Mobil jsem odhazovala na zem nebo pod polštář. A tak jsem v 7:31 upadla opět do hlubokého spánku. Vstala jsem až k deváté. Jo ranní vstávání bude kruté. To nebude žádné 7:00, ale hezky 5:15. Dále... Včera jsme i přes obrovitánský vítr jely s Andy na letiště, protože tam probíhá Canopy Piloting. Už jsem o tom psala. Jenže zrovna asi měli v plánu další část soutěže nebo měli přestávku a z repráků se ozvalo anglicky něco jako že Skyvan poletí až v pět. My ale v půl páté odjely, protože začalo poprchávat. Měly jsme čtyři Kofoly, které nás měly stát 92,-, ale měly v tom asi takový bordel, že se spletly a my to měly za 48 Kč. Ale pšššt. Odjížděly jsme a zdravily nás nějací kluci. Stejně nás poslední dobou zdraví lidi, které neznáme. Před pátou jsem přijela domů, cestou nás ještě pronásledoval déšť. Přijedu si takhle domů a říkám si ,,Doufám, že někdo bude doma.'' Samozřejmě, že tam nikdo nebyl. Babi jela za známou, děda byl v hospodě a i když mám hospodu od domu kousek, byla jsem líná pro klíče dojít a mámu jsme viděly cestou z letiště, jak zatáčí na kole vedle betonárky. Tak jsem seděla na dvoře, v propocených věcech, foukal studený vítr, ale mě je fajn. Natáčela jsem videa. Ale takové trapné, z nudy prostě. :D Dneska bych měla v plánu moc věcí. Od dvou je u nás ve vesnici dětský den, od devíti večer Zvlášňý škola a chci ještě na letiště. Takže nevím, jak to poskládám a jestli někam večer půjdu. To jest asi vše. Omezila jsem nějak psaní a pobytu na blogu. Omlouvám se. Ale jsou prázdniny, končící prázdniny.

[31] Chlapecký styl

24. srpna 2012 v 21:29 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
boy style
Chtěla jsem jen nějak napodobit, v čem jezdím na kole. Teda není to úplně ono. Tričko nosím bílé, kraťasy černé, které si sroluji, aby byly krátké. A boty mám od šesté třídy. Pořád mi po těch 4 letech jsou. Tohle se mi moc líbí. Klidně mi tohle někdo kupte všechno, budu jen ráda. A hlavně za ty boty, protože ty jsou dost luxusní.

[30] Nekonečné léto

23. srpna 2012 v 22:29 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
endless summer
Název je podle té oné písničky od Oceany, písnička se stala ,,symbolem'' Eura 2012. Prostě mě ten název tak napadl, protože mám tu písničku ráda a teď bych si nekonečné léto přála. Jak se vám outfit líbí? Mě se líbí balerínky, i když bych je nenosila. A asi mikina se mi moc líbí, džíny jsem opět zvolila nějaké, co mi šly tak pod ruku.

Se stanem pod křídla letadel.

23. srpna 2012 v 21:09 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Ta věc, kterou jsem sem chtěla napsat, je ta, že se asi zítra ustanuji na letišti. Prostě si vezmu stan, zaplatím poplatek za stanování a budu tam spát. Ne, to byla sranda. Od zítřka od 8:00 startuje soutěž ohledně parašutismu a skoků do vody. To je moc složité, podrobněji vám to vysvětlím. Celá ta akce se jmenuje Pink Canopy Piloting Open 2012 a soutěží se ve swoopingu. Parašutista vyskočí z letadla, padá, padá a vedleš letiště je udělaná umělá vodní plocha, do které se musí závodník při přistávání strefit nohou. Snad více se dozvíte na tomto odkazu na video. V novinách psali, že se diváci mohou přijít podívat prakticky kdykoliv. A nemělo by to být jenom pro členy aeroklubu, tedy doufám, protože bych se tam blíže k tomu hrozně ráda podívala. Prostě jsem si za těch posledních pár dní letiště oblíbila. Tak zítra tam razíme odpoledne a vrátíme se snad až večer. Těším se tam. Dneska měli akorát tréninky a ten závod by měl skončit v neděli v 18:00, ale můžou to stihnout už v sobotu. Jediné, co si teď moc přeji, je pěkné počasí. V noci mají tedy přijít nějaké bouřky, dobře, ale ať je to jen v noci, zítra ať je hezky! Jestli to bude jako z pondělí na úterý, tak klidně, to by mi nevadilo. Dobře a jestli dnes nenapíšu tu zpověď z projektu, pokusím se ji napsat zítra.

Kaktus.

23. srpna 2012 v 20:49 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Jsem nějak líná něco přidávat. Potřebuji napsat jednu zpověď a tím ukončit projekt deset dní. Ale vůbec nevím, co do té zpovědi napsat. Ale zato vám toho potřebuji tolik zdělit, teda takové zbytečnosti, ale tak... Mám nějaké fotky. Některé k nepoužití, nějaké v mobilu. Zatím vám chci jen ukázat svého kaktusa, který mi ale chcípá. Protože si ti pracovníci v Obi kytek fakt neumí vážit, sice do něj napíchají pěkné umělé květy, ale kaktus chcípá! Si koupím nového, hezřího, bez květů.


DESET DNÍ-Den osmý

21. srpna 2012 v 20:39 | Marry Afsprings.
No moment, to tu mám psát, co mě vzrušuje? :D Jak to mám asi vědět, kdo to pane bože vymýšlel? Ale dobře, se dyžtak zasmějete.

Den první-Deset věcí, které by jste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý-Devět faktů o tobě.
Den třetí-Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý-Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý-Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyla bývala udělala.
Den šestý-Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají.
Den sedmý-Čtyři věci, které tě dokážou znechutit.
Den osmý-Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý-Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý-Jedna zpověď.