Září 2012

16/9/2012: Jedno velké SORRY

16. září 2012 v 9:29 | Marry Afsprings. |  Útržky ze střední
Ahoj. Opět jsem nesplnila, co jsem slíbila. Co se dělo minulý týden, tedy ze začátku školy? Vlastně asi nic extra. Nevím už. Nejdříve jsem si dala jako hlavní jazyk němčinu, ale pak jsem přestoupila na anglinu. A teď k tomuto týdnu, ten co dnes končí, ten už si pamatuji lépe.

[33] Čtvero

11. září 2012 v 19:29 | Marry Afsprings. |  Looklet/Polyvore
quartet
Alespoň něco, když už nic. Aneb čtvero dokonalých kalhot, čtvero božích triček a nějaké doplňky v podobě kosmetiky. Nejvíce se mi ale zamlouvají dvě poslední trička. Z kalhot snad první a dej pán bůh hubenější nohy, tak i druhé. Kosmetiku jsem tam dala jen tak, aby to nebylo moc prázdné.

3/9/2012: Přišla tlupa buzerantů

3. září 2012 v 15:59 | Marry Afsprings. |  Útržky ze střední
Tak vás zdravím a jdu vás otravovat s tím, jaké to dneska bylo! Bude to možná jen tak v bodech, stejně ty dlouhé články teď nikdo moc nečte.

-Přišli jsme s Andy a s Martinem do třídy jak mentálové, ale celá naše je plná mentálů. :D
-Je nás 17, 13 kluků a 4 holky. Všichni jsou moc fajn. Hlavně ty holky.
-Zítra máme do 11:25, první dvě hodiny máme fyziku, základy mechanizace s třídním, potom matiku a češtinu s nevím kým.
-12. září jedeme na Hnačov na seznamovací kurz.
-Třídní zná mě i Andy. Takže mě pověřil pokladní a Andy šatnářkou. Klíč má hodnotu 1 000,-.
-Ve středu máme sportovní den a já musím jít z donucení na výšku, kterou neumím. Mimo to jdu ještě na 60 m, což bude taky katastrofa a na skok do dálky a pak s holkama na štafetu 4x200 m.
-Lyžák máme povinný, stojí 2 900,-, půjčení lyží/snowboardu 900,-.
-Jsou tam fajn učitelé.
-Až asi na 5 výjimek máme ve třídě moooc pěkný kluky.

Asi vše. Zítra končíme prostě v super čas, takže se na chvilku zajdem podívat s Andy na základku. Obědy máme až od čtvrtka. Bude to tam fajn. Uričtě!

1/9/2012: Otevření

1. září 2012 v 19:49 | Marry Afsprings. |  Útržky ze střední
Dobře, nakonec jsem se rozhodla rubriku o mém životě na střední založit. Dnes je prvního září, normálně by to znamenalo začátek školy, ale bůh se smyloval a já jsem v klídku doma. Sice se příšerně nudím, i když bych se mohla trochu poklidit v šuplíku, vyčistit boty a připravit si věci na pondělí, ale ne, na to jsem moc líná. Venku je mimochodem totálně hnusně, ale to asi víte.

Takže bych asi začala tím, proč jsem tuhle rubriku založila. Pro mě začíná nástupem na střední něco nového. A chci se vámi o to dělit. To je ten důvod. A kam že nastupuji?

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141. Pravděpodobně 1.A pod vedením prý hodného učitele Václava Kaisra, ale ne co se týká fyziky, která nás čeká třikrát týdně a ještě nějaký předmět. K tomu se dostanu potom. Obor agropodnikání aneb jestli se v tom jiní vyznáte-ano, budeme kydat hnůj a strkat krávam ruce do prdele. Ve třídě by nás mělo být asi 17 z třiceti. No uvidí se. Vím asi o osmi lidech. Ale nejhlavnější je Andy, to byl náš nápad jít spolu na střední.