Listopad 2012

Modrá, na tvářích je dobrá.

29. listopadu 2012 v 15:59 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Sobotní fotka, když jsem byla venku, skládala dříví, svítilo sluníčko a objevila jsem starou modrou barvu. Trochu problém byl, že byla zředěná vodou a ta byla už tak trochu v rozkladu. Asi si dokážete představit tu ,,vůni.'' Večer jsem byla i líná se mejt, tak jsem myslela, že půjdu spát na zem do spacáku. Nesnáším ty soboty, kdy jsem líná cokoliv dělat. Ale zase mám velkou chuť na učení. Ale jinak, sluší mi to, ne? :D


27/11/2012: Vítej WiFi!

27. listopadu 2012 v 17:59 | Marry Afsprings. |  Útržky ze střední
Myslím, že problém se sekáním internetu je vyřešen. Konečně mám Wifi! :D Ještě by to chtělo notebook a bylo by to ideální. Chtělo by to víc věcí, aby bylo všechno ideální. Opět je tu jedna věc, která mě na zítřku netěší-trénink. Budu zase totálně unavená, kdyby se alespoň v tom sále větralo. Jinak se tam topí a je tam dusno. A běhat sem a tam, kliky, dřepy, sedy-lehy. Pro mě to je neskutečně vyčerpávající. Ve čtvrtek máme praxi a pátek by mohl být v pohodě. Opravdu se celý týden nejméně těším na trénink. Takže, R.I.P Marry.

26/11/2012: S jedním vodíkem navíc to bouchne

26. listopadu 2012 v 16:19 | Marry Afsprings.
Nadpis by jste pochopili asi hodně těžko.
Dnešek byl super. Měli jsme jen do 12:15, protože nám odpadla technika administrativy. Učitelka na němčinu je nemocná, takže jsme měli asi výchovnou poradkyni, teď nevím. Popravdě, nevěděla jsem, jestli se jí bát nebo brečet smíchy. To samé při literatuře, kdy jeden z mých spolužáků přečetl místo ,,vídeňské univerzity'' ,,vídeňské uzeniny'', ale to jsem se spíše snažila ten smích opravdu zadržovat. A pokud mi moje pamět dobře říká, měli by jsme zítra psát jen z biologie, tudíž je všechno ok? Jo a hodnocení mého slohu (předchozí článek): výborně; trošku problém s interpunkcí, pozor na tvary zájmen mi/mě. Teď na prosinec tam máme poměrně dost úkolů z literatury a dějepisu, mě jde spíše o ten dějepis, kde mám asi sedm pětek. A to mě kupodivu dějepis baví...

První den v nové škole

25. listopadu 2012 v 18:39 | Marry Afsprings. |  Literární tvorba
Prosím, přečtěte si to. Můj první sloh na střední. Měli jsme na výběr z více témat, ale nechtělo se mi psát o první praxi nebo sportovním dni. Bohužel si myslím, že to je hrozně slabé. Sloh jsem nepsala už dost dlouho a jsem více zvyklá na blogování. Tak nevím, chci vědět váš názor. Kritiku přijímám.

Nedokázala jsem si vůbec představit, jak bude vypadat můj první den v nové škole. I když jsem si už jednou nástup na novou školu, konkrétně do šesté třídy, prožila, tohle bylo úplně jiného. Naštěstí jsem v tom nebyla sama, šla se mnou kamarádka. A díky ní to bylo mnohem snadnější.

...nikdy mít nebudu?

24. listopadu 2012 v 11:29 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
...nebo nemám, nikdy nedostanu. S tímhle bych mohla pokračovat dlouho. Otázkou ovšem je, jestli to, co potřebuji, je opravdu nutné. Ale raději to vezmu z jiného pohledu, protože do tohohle bych se mohla zamotat.

23/11/2012: Když se daří a den otevřených dveří

23. listopadu 2012 v 20:59 | Marry Afsprings. |  Útržky ze střední
Zdravím. Koukám, že jsem se od úterý neozvala. Trochu mě naštval blog.. Přišel vám toplist? Mě ne. Proto mě to tu naštvalo. Ve středu jsem málem na tréninku umřela. To se prostě nedalo. Neměla jsem ani sílu se zbytek večera učit němčinu, matematiku a fyziku. Hned ráno mě ovšem němčina překvapila. Jednička z práce v hodině. Asi z ní nakonec na vysvědčení budu mít jedničku či co. Na anglině jsem měla asi jako jediná ze třídy jedničku z písemky (napsat ozámení-pozvánku do English club, od 50-70 slov). Matematiku jsem zvládla nějak nic moc. Nejlepší je, jak nám matikářka řekla: ,,Vždycky ta první možnost, kterou zvolíte, je správná'' Asi jsem jí měla poslechnout. Dvě volné hodiny před fyzikou jsme se snažily učit. Ale musím říct, že kdyby mi Andy neřekla jednotky k impulsu síly a já jí zase nějaký převod jednotek, asi by jsme obě tu jedničku neměly. Prostě máme jedničku z fyziky! To je naprosto úžasné.

20/11/2012: Challenge accepted

20. listopadu 2012 v 19:59 | Marry Afsprings. |  Útržky ze střední
Ani nevím, co ten nadpis znamená. Snad jedna pozitivní zpráva je, že zítra mohu vstávat nějak v 6:15, protože do školy jedeme autem. Pak ještě, že máme do jedné hodiny. Jenže od pěti máme trénink. A protože nemám jak vytisknout ten bezvadnej úkol na e-Learning, co mi tam včera nešel dát, tak prostě další pětka z dějepisu. Pokusím se do hlavy nějak narvat chemii. Mám akorát nemožně debilní náladu, skoro všichni mě serou. Vlastně skoro všechno... I tenhle zatraceně krátký článek.

19/11/2012: Jak mě nasrat ve dvou krocích

19. listopadu 2012 v 19:49 | Marry Afsprings. |  Útržky ze střední
1. Neustále mi vypínejte net. Protože miluji, když mi vypadává.
2. Uzavřete přidání úkolu na internet zrova, když ho nahrávám. Protože miluji. když mám z dějepisu čtyřku.

Opravdu se mám skvěle. Včera nám e-Learning nešel. Učitelka to dnes vysvětlila tak, že prý vypadla elektrika, takže to celé nějak spadlo. Stejně jako že mezi Plzní a Klatovami někdo ukradl kabel od internetu, takže v sobotu nešel AirWeb a ještě jedna ta... no ta síť internetová, nevím, jak to nazvat. Mě ale internet poslední dobou vypadává prostě pořád. Jako druhá věc za dnešek mě zaujala ta nespravedlnost. Z písemky z chemie jsem dostala 3- a když tak koukám, mám tam neopravené chyby. Tak jdu za učitelkou a řeknu jí, že si té chyby nevšimla. Ona ji opraví a místo původní 3- mi napíše 4. Nemohla jsem si odpustit tu poznámku, že na základce při matice, když jsem udělala to samé, tak učitel tu chybu opravil a za to, že jsme tu chybu přiznali, nám známku nezhoršil. Takže já za to, že jsem přiznala chybu, mám dostat horší známku? Aha. Opravdu spravedlnost. Fakt férová učitelka. Končím! Nebo se spíše nebudu stresovat tímhle.

Umím ladit s ovocem.

18. listopadu 2012 v 16:49 | Marry Afsprings. |  Fotografování
Zkoušela jsem svoje nachlazení vyléčit jedním velkým grepem. Vydolovat z něj něco bez stříknutí šťávy do očí, na stůl a na oblečení je celkem nemožné. Navíc byl šíleně kyselý, ještě jsem si ho posypala cukrem, ale ani to nezamezilo pálení popraskaných rtů a rozkouslého rtu. Třešničkou na dortě byla ta hořká slupka mezi tím růžovým a oranžovou slupkou. Musím se pochválit, jak nám to tam s panem grepem sluší. :) Mám hezké oči, že?


Co mě dokáže NASRAT.

18. listopadu 2012 v 16:19 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Když mi nejde internet a že mi poslední dobou vypadává hodně často. Debilita některých lidí. Lži. Pomluvy. Když já říkám pravda a nikdo mi nevěří. Zrada. Když mluvím o něčem důležitém a ten druhý mě neposlouchá nebo si ze mě dělá srandu. Zákaz videí pod 18 let na YouTube. Video zakázané v naší republice. Když se na něco těším a nakonec se to neuskuteční. Nedostatek času. Nějaké krásné oblečení, které mi není nebo stojí až moc. A? Když zapomenu, co jsem sem chtěla napsat.