Září 2013

23/9/2013: Tvrdě dřu.

23. září 2013 v 22:59 | Marry Afsprings. |  Útržky ze střední
Lidi nikde - nedivím se.
Máme praxi. A ještě teď se učím. Chci to umět, nechci na sebe pak být nasraná, že jsem se na to vykašlala.
2 PN 30 - podélné vyrovnání > táhlo třetího bodu
5 PH X - hloubka orby > dorazem nad pojezdovým kolem, podélné vyrovnání > zvedání přední části pluhu, záběr první radlice > posunem pluhu na závěsu. Tak přesně tyhle části mi nelezou do hlavy. Stejně to nějak dám.
Kašlu tu jak idiot, ale rýma už mě přešla. Možná, trochu.

A něco, co se školy netýká. V sobotu jsme s holkama navštívily Dobřany (x.O), Beerfest. Přijely jsme na Tleskače a pak hrály Ukradenky. Šlo to. A v sobotu jedeme na Kabáty (revival samozřejmě), protože Andy má ve čtvrtek svátek. Takže slavíme jí, zároveň jejího dědu a strejdu a v neděli má svátek Michal, což je její brácha. Bude párty! A já si pak můžu stěžovat na bolest v krku. Čau.

16/9/2013: Tu - dum.

16. září 2013 v 19:42 | Marry Afsprings. |  Útržky ze střední
Čau. Hrozně mě překvapuji můj smysl pro psaní nadpisů. Změnila jsem záhlaví, bohužel už je to neaktuální. Líbí se mi dýně, podzim a tyhle věcičky.

Kašlu na to, mě nebaví psát! :D

MÁM SE DOBŘE.


6/9/2013: Fuj.

6. září 2013 v 21:59 | Marry Afsprings. |  Útržky ze střední
Krásný večer vám přeji, je tu pátek, konečně a mě náladu kazí jen OBN. Co to je, to až o pár řádků níže. A omlouvám se, že tu mám tak krásný nadpis.

Důvody, proč jsem se neozývala: škola, únava, pobyt venku, nechuť ke psaní. Škola jako zatím OK, ale nemohla jsem psát dopoledne. Vracela jsem se domů trošku unavená, ale potom jsem chodila ven s Andy a neměla jsem chuť psát, vždyť od rána mluvím, mluvím, mluvím. Ta škola je fajn v pohodě, nejlépe učitelé udělají, když na úvodu hodiny řeknou, že se není čeho bát, když se budeme učit, bude to v pohodě a tak. Jen ta OBN (občanská nauka, prostě občanka) mě dnes přesvědčila o opaku. Nemám ráda referáty, ale máme mít na každou hodinu někdo jeden, na určité téma. Témata začínají Evropskou unií, končí trestním právem, jenže mezi nimy je X témat, o kterých ani nevím, co to je. Takže tak. A známkování: za jedna, když to budeme umět nazpaměť, ale můžeme se do papíru kouknout, za tři, když to budeme číst no a pět, když to nebudeme mít. Já to vidím jasně - budu to číst. To, že máme mít referáty ze zeměpisu, to je fajn, protože učitel je fajn. Trochu se obávám učitelky na počítače. Ale tak, to mě čeká až v pondělí, obchodní korespondence a ICT.

Nějak to půjde.

2/9/2013: Humus.

2. září 2013 v 17:01 | Marry Afsprings. |  Útržky ze střední
Bohužel, jinak se to nedá nazvat. I když pořádně nevím, proč to tak nazývám. Přešla mi chuť cokoliv dělat. Rozvrh sem cpát asi nebudu zatím, dvakrát do týdne do dvou, jednou za 14 dní do půl pátou a dvakrát týdně asi do půl čtvrté. Nejvíc se bojím ICT a OBK. A toho čehosi nového na angličtinu. Ani pořádně nevím, jaké máme na zítra změny. Protože jsem byla líná jít do toho prvního patra. Celkově nemůžu říct, jestli byl horší dnešek nebo minulý rok prvák. Ale tak zvykla jsem si na chemikářku, němčinářku, třídního a další, tak tohle by mi snad nemuselo dělat problém. Aspoň doufám. Psát se mi nechce, nic tu nečekejte.