Prosinec 2013

Mé poslední dětské svátky.

26. prosince 2013 v 17:50 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Vánoční svátky dnešním dnem končí a já bych se s vámi chtěla podělit o to, jak jsem je trávila já a jsou to vlastně moje poslední Vánoce, kdy jsem ,,dítě''. Věkově. Ale duší je dítě každý. Nebo alespoň většina z nás.
Jak už jsem se zmiňovala v předchozím článku - ráno jsem se probudila, svítilo sluníčko, pustila jsem si televizi, vstala a začla připravovat všechno na večer. Odepsala jsem na pár přání k Vánocům a hodila si trapnej status, že taky všem přeju krásný Vánoce. Nechtěla jsem, ale neměla jsem jiné prostředky každému zvlášť přát k Vánocům. Večer jsme se nadlábly, já si rozbalila nejlepší dárky a šla dřepět k tomu skvělému notebooku kde sedím do teď. Včera jsem byla u Andy, dostala vrtulník na dálkové ovládání, tak šla lítat. Ale vrtulník nevzletěl. Pak jsme šly k ní domů na Xbox, což je nejskutečná zábava, ale záhul, dneska mě bolí ruce a záda. A dneska tu sedím, od rána, dělám všechno možné. Mám fotky, 332 fotek od 17. srpna, takže až se tím prokopu, hodím je postupně sem. Zase to jsou zvířata, krajiny, květiny, lidé možné a další a další. To je vše a koukám, že je skvělé téma týdne, 2013 a k tomu mám opravdu co říci. :)

Vánoční článek.

24. prosince 2013 v 20:27 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Ahoj. Hned ze začátku chci říct, že horší titulek mě nenapadl. Píšu takhle ,,pozdě'', jelikož mi včera odešel PC. Prostě se rozhodl, že nepůjde. A já vím proč. On se ten můj stařík asi dozvěděl, že budu mít nového miláčka - Sony Vaio Fit 15E. Takže teď píšu z něj. No a co já a Štědrý den. Ráno jsem se probudila v obávýku, spala jsem tam podruhé, jen tak. Pak jsem asi do tří uklízela + zdobila stromeček. Ne, že bych uklízela na poslední chvíli, alee hodně jsme obývák přestěhovávali, tak jsem tam uklidila naposled. Přežrala jsem se. A pak dárky. Dostala jsem to, co jsem si nakoupila a něco od mámy. :) Nemá smysl tu rozepisovat, co všechno to je, ale jsem šťastná. Tak si všichni, co to čtete teď nebo jindy, užijte celé vánoční svátky!
PS.: Na PC design vypadal tak, jak má, ale tady na noťasu je to šouplé, takže nejspíše půjde pryč. Bohužel PhotoFilter mi stáhnout asi nepůjde, tak udělám jen něco jednoduchého.

7. prosince před 17 lety.

7. prosince 2013 v 13:00 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Už tu straším 17 let. Teď mi to přijde hodně, za půl roku si na to zvyknu a bude mi to připadat málo. Změnu nějak nepociťuji, škoda. :D Běží mi poslední rok jako dítě. Oslavovat to moc nehodlám, přeci jenom už mi je 17 a mám snad trochu rozum. Takže Mary, všechno nejlepší.
Snažila jsem se trochu pozměnit vzhled, předtím jsem zkoušela černé pozadí a bílý text, nic moc a tohle taky není něco extra, ale líbí se mi záhlaví. Tři fotky z různých období a i když je ta třetí nejstarší, připadám si na ní spíše starší.
Napadl sníh, sněžilo vlastně už včera, dost, hodně dost, ale roztálo to a ráno jsem se probudila a je nasněženo, jenže už to zase taje. Ale je teprve začátek prosince. A mě teď postupem psaní vypadla polovina myšlenek, o čem jsem chtěla psát. Měla jsem rozepsáno pár článků na nějaké moje téma, ale nejsou dopsané, ale našla jsem si chvilku a chuť napsat aspoň o tom, že mám narozeniny. A je to tak asi vše, nechci sem vytahovat moje problémy, nálady a tak...