Červen 2014

3 of 65.

30. června 2014 v 17:49 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Sice ještě není večer, nikde jsem se ani nezmínila, že tyto články chci zveřejňovat večer, to jedině, kdyby se něco přes den dělo a já měla pořádně o čem psát. Ale stav se nezměnil, prší, teď svítí sluníčko, já mam náladu na stupni -1, nic nedělám. Vlastně jsme se s babi trochu pustily do uklízení pokoje v našem domě v patře. To je ale na delší vyprávění. Ze všeho nejvíce mě štve stále notebook. I kdybych byla na 200% happy, tohle mi náladu sejme jak tryskáč. Proč jen já musím mít dar téměř každou svoji věc po čase nějak rozbít. Např. jsem si asi před dvěma týdny utopila mobil. Naštěstí funguje, možná proto, že to je takovej křáp už.
A ještě jedna věc. Přemýšlela jsem o článcích. Co třeba věci, které si přeji udělat/splnit/koupit/dosáhnout o těchto prázdninách? Jenže to jsou opravdu nadpozemské prkotiny, určitě přepokladem pro to by byla brigáda, na které bych si vydělala trochu více peněz. (Já o nečem takovém vím, ale o tom bych raději napsala samostatně.) Nebo zase přidat nějaké fotografie. Už nefotím přírodu a další blbosti jako dříve, spíše sebe. A takové ty momentky.
Kdybyste si to někdo přečetl, tak díky.

2 of 65.

29. června 2014 v 21:24 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Nuda. Prší. Sotva jsem ráno zjistila, co je za den, jsem nějak mimo. Odpoledne jsem spala tři hodiny. Už opět třetím rokem cítím neskutečnou nenávist k prázdninám. Vážně fuuu(ck everything).
Navíc se mi asi povedlo zničit si noťas. Je pomalejší než já. Já nechci, aby umřel.
Chtěla jsem přidat obrázek, fotku, aby to nebylo až tak prázdné, bohužel, nereaguje. Začne až za pět minut a tak dluho se mi nechce čekat.


1 of 65.

28. června 2014 v 22:17 | Marry Afsprings. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Mají tyto prázdniny 65 dní? Doufám, že ano, že série těchto článků je správně.
Před 45 minutami jsem se na to chtěla vykašlat, protože jsem přišla domů zmoklá a unavená. Teď jsem jen unavená. A o co by tu mělo jít. Na blog nepíšu, ale teď mám 2 měsíce ,,volna'', tak bych něco málo každý den mohla napsat. Prostě se přemůžu, jako teď. Nemusí to dávat smysl, jen takové malé poznámky.
Včera jsem byla na Argemě. Poprvé na zábavě střízlivá. Dnes jsem byla na chvilku na hřišti u nás ve vesnici podívat se na oslavu narozenin kamarádů. Pršelo, takže jsem šla brzo domů. Jsem hrozně unavená. I když mě bolí břicho, dala bych si kebab. Nebo hranolky, pizzu, cokoliv, něco nezdravýho, ale aby mi to chutnalo a rychle zasytilo. A protože tuhle větu píšu téměř v tranzu, spím s otevřenýma očima, tak to tu balim... Účel splněn, 1. článek ze 65 článků (nebo dní) je na světe. Ne všechno musí dávat smysl.