Září 2014

19/9/2014: Bez titulku potřetí.

19. září 2014 v 19:53 | Marie. |  Útržky ze střední
Věřte mi nebo ne, už v pondělí jsem chtěla napsat, ale... ALE.

Vrátím se k minulé sobotě 13/9. Večer jsme jeli s Lukášem a dalšími do Plzně na motokáry. Když mi tenhle nápad napsal, zaskočilo mě to, ale nakonec jsem si řekla, že se toho nebudu bát a budu se těšit. A konečný názor? To je tak hustý. :D Sice jsem nechtěla nikoho před sebe pouštět, aby mě předjel, stejně jsem byla poslední a v jedné zatáčce jsem pořád bourala a Lukáš mě musel vytahovat, ale byla to neskutečná paráda. Ruce a všechno jim blízké mě bolely ještě v úterý. Fakt paráda, doporučuji, abyste na něco takového vyrazili! :)

V pondělí 15/9 mě čekaly první jízdy v autoškole. Dvouhodinovka. Já to raději nebudu komentovat, neříkám, že špatné, neříkám, že dobré. Jela jsem ještě včera a dnes, ale už jen po jedné hodině. A zase, neříkám, že dobrý ani špatný. Akorát mě dneska vytočili dva řidiči. Jeden předjíždějící jak magor a druhý nejspíše neumí značky a neví, že když jedu po hlavní, má mi dát přednost. Jo a kruháče jsou celkem zlo. Alespoň pro mě.

Jinak nevím, jak shrnout celý týden. Bohužel jsem se vracela domů s takovou nic náladou a chtělo se mi brečet.

V úterý jsem se posmívala na těláku skoro všem, že maj tuberu... a sama jsem od středy polapená nějaký bacilem.

A na závěr - právě se přejídám mňamózním hoummejd marušmejd perníkem.

Všechno je depresivní.

13. září 2014 v 17:22 | Marie. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Depresivní nálada.
Depresivní počasí.
Dívám se na depresivní filmy - Definice lásky, Lehká jako dech, Elekrické děti, Ďáblovo dítě.
Jeden z plánů mi jednodušše nevyšel.
Včera jsem se dozvěděla výsledky z endokrinologie a prý mám místo půlky prášku brát celý. Tak jsem to obrečela a stejně si dnes vzala jen půlku.
Snažím se přepsat sešity, ale je toho moc.

Partner doufá, že jste se z minulých chyb poučili a nebudete je opakovat. Snažte se tentokrát nabídnout šanci využít. - neměla bych mít spíš já tohle v horoskopu?!

10/9/2014: Bez titulku podruhé.

10. září 2014 v 22:02 | Marie. |  Útržky ze střední
Přemáhám se po týdnu pauzy /lenosti/ napsat nejspíš tak bodobě, co se vlastně za těch sedm dní událo.

4/7 a 5/7 dobrý, v pátek jsem byla asi dvě hodiny u doktora, takže prášky na štítnou žlázu budu brát dál, fakt jsem za to ráda no.
V sobotu jsme s Lukášem pracovali. Konkrétně jsme se pustili do pokoje u nás v patře, všechen nábytek jsme nastěhovali doprostřed pokoje, já ometla pavučiny ze zdí a začali jsme bílit. Tradá, nahoře je vybíleno a vypadá to tam o dost lépe.
Ze soboty na neděli jsem u něj spala, dopoledne mě odvezl domů a v půl jedné si mě vyzvedl a jeli jsme do Kramolína na sajdkárkros, motokros a čtyřkolky. Tak nějak. Vzpomněla jsem si, že jsem hrozně dávno na něčem takovém jako malá byla s kamarádkou a nejspíše to bylo právě tohle místo. Počasí bylo krásné a jsem ráda, že jsme tam jeli. Opravdu paráda, neskutečný řev motorů, hlína lítala všude. :D
A k večeru moji super náladu zkazil spolužák, že má prý berle a mám místo nej jít na individuální praxi na školní statek. Samozřejmě, že místo mě prostě nikdo nechtěl.
V pondělí na osmou ráno jsem už byla na praxi a oddychla jsem si, když si nás (mě a jednoho druháka) vzal na starost zootechnik, Tomáš, který chodí s Anetou (s tou já chodím do třídy) a prostě se známe.
Ještě jsme v pondělí odpoledne s Lukášem sundali radiátory a já očistila trubky od topení. On si je vzal domů a dnes je nastříkal na bílo, krása, ten pokoj bude jako nový, ale je tam toho ještě dost na práce. Jen díky němu se to velkými kroky blíží k dokonalosti.
A zítra mě čeká předposlední den na praxi a sakra, mě to tam normálně baví.
To je vše, chtěla jsem to vzít jen tak okrajově, ty hlavní věci a vůbec, chtěla jsem napsat článek, protože moje týdenní návštěvnost klesla pod 100. Překvapivě. Snad se brzy zase ozvu.

3/9/2014: Bez titulku poprvé.

3. září 2014 v 19:09 | Marie. |  Útržky ze střední
A pokud budou podobné dny jako ten dnešnímu, tak se potáhnou ve vlně ,,Bez titulko podruhé, potřetí...'' Neříkám, že se nemám dobře. Mám se dobře. Zatím není nic moc na dělání a tak. Jenže zase to blbý počasí. Unavuje, všechno je takové šedavé, divné, ale neříkám, že mám špatnou náladu, jsem ospalá a podobně. Jen se nedá nic dělat a nemám pořádně z ničeho radost. Ale opustím od tématu počasí.
Jako každý rok naše škola pořádala sportovní den, tak jsem si šla vrhnout koulí. Šlo mi jen o zúčastění se, nic víc. A představte si pobyt asi pět hodin na tomto počasí. Nakonec jsem ještě zavítala do Tety a pořádně si prohlídla všechny laky. Snažila jsem se najít nějaký vínový a tmavě zelený. Vínový to žádný nevyhrál (teda G. Salvete nějaké má, ale čekají mě výdaje, takže lak za 90,- nebo 100,- jsem si nemohla dovolit), ale Miss Sporty z řady Oh my gem! ano. Ten tmavě zelený se třyptkami a jedna vrstva nestačí, možná ani tři by neuškodily. Říkala jsem si doma, že to není ono. Ale jak tak na to koukám, na denním světle je vážně krásný, v kombinaci s tmavší červenou to bude krása na Vánoce. Jsem poslední dobou laková, chtěla bych tunu laků, co se mi líbí, ale ta cena...

Zkoušela jsem si udělat ovesnou kaši, domácí. Nic moc. Ale s Lotus pomazánkou to šlo. A tak jsem po týdnu dodělala první balení téhle drogy.
Zdál se mi zase hnusný sen. Nebyl hnusný. Spíš divný a jelikož jsem byla duší v těle někoho jiného (Lukáše), bolelo mě, co mu dělali... hlavně, když na konci oddalovali podpěry těla, na zádech to bolelo. Ale to mě jen kopal pes.
Sice se možná trochu bojím, ale už chci do autoškoly a chci řídit.

2/9/2014: Až na to počasí...

2. září 2014 v 21:39 | Marie. |  Útržky ze střední
Druhý den a já nevím, jak začít. Štve mě to počasí. Konečně jsem si koupila džíny, normální, modrý. A po dlouhé době vyhlídnutý pruhovaný červenobílý svetr. Takže tohle mi zlepšilo náladu. Ještě by to chtělo tamten černý pásek, tamty podkolenky a ty černé kalhotky. A boty. Je toho ještě dost, ale postupem času se to ke mně snad dostane. Už jsme se i učili, při chovu zvířat. Já nevím, tyhle dny jsou hrozně divné, tak se trochu rozkoukávám. Doufám, že zítra bude alespoň lepší počasí a lepší nálada.

1/9/2014: Mohlo to být horší.

1. září 2014 v 17:39 | Marie. |  Útržky ze střední
Snad po třičtvrtě roku píšu znovu do této rubriky. A budu jedna z těch, co zveřejní článek o tom, jak bylo první den ve škole. Jen musím ty pocity nějak uspořádat. Protože bych jinak mohla napsat jen hustý, skvělý, to půjde.

A jelikož jsem éru prázdninových článků včera dokončila, tak musím napsat sem, co jsem včera odpoledne dělala. Sakra, budu muset vymyslet něco, kam tohle psát, když ne do této rubriky, ale psát přímo tuto část zvlášť mi přijde zbytečné. Takže mě včera Luky vzal do Olympie do kina, šli jsme na Díru u Hanušovic. České drama, ale musím říct, že to byl opravdu skvělý film, rozhodně vám doporučuji na něj jít, zasmějete se. :] Ještě mi zbyl popcorn, ale kdo má vyzobávat ty maličké kousíčky, když ještě nějaké chutnají sladce, grilovaně nebo máslově, i když jsme měli slaný? Ale Sprite bodnul. Celkově to bylo neskutečně fajn a těším se, až tam pojedeme znovu.