Červen 2015

Holidays, again.

29. června 2015 v 19:39 | Marie. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Právě jsem si přečetla první článek z minulého roku, z 28. 6. 2014 ze ,,série'' x of 65 summer days. Docela shit, abych pravdu řekla. Letos se toho asi vzdám, jelikož polovina článků ani nedávala smysl a psala jsem je jen proto, že jsem musela. Mohla bych to zkrátit vždy jen na týdenní shrnutí, protože od příštího týdne mě čeká brigáda, tak můžu shrnovat svoje dojmy, pocity, vylívat si zlost nebo tak něco. A stejně by mě zajímalo, kdo si jde pro vysvědčení až zítra a kdo má takové štěstí jako já a je už od pátka doma.

Ve čtvrtek mě čekají opravné závěrečky z autoškoly. Tak jsem zvědavá, jestli tu půlhodinovou cestu plnou ticha střídající se s drbáním učitele a komisaře přežiju v dobrém a neposeru si to těsně před koncem na nějaké křižovatce.
A v pátek kamarád ze třídy slaví narozky a také přijíždí Štěpánovo ségra, takže já konečně uvidím jeho malého měsíčního synovce Adámka.

Mimochodem, jsem fakt líná sem přidat fotky a mrzí mě to.

Hm, tak nic.

17. června 2015 v 22:19 | Marie. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Hlásím se den po závěrečkach z autoškoly a pokusu o získání řidičák. Testy jsem měla s odřenýma ušima, 43 bodů. Pak jsem šla na jízdy na traktor, které se mi vyvedly a já uspěla. Bohužel auto jsem posrala těsně před koncem. Hádat se budu s kýmkoliv, jestli jsem chybu udělala nebo ne, ale ve výsledku vím, že ta křižovatka je chybně označená svislou dopravní značkou nebo semafory. To ať už si každý zvolí svoje řešení, ale tam fakt udělali soudruzi z NDR chybu. Takže jdu na to znovu asi 2. července... Dneska jsem i zůstala doma a nemám ani zítra chuť jít do školy. A to, že mi někdo napíše z vesela, že bude mít 25. 6. řidičák mi vážně na náladě nepřidá.

Vlastně jsem nebyla připravená na to, že bych ty papíry neudělala. Ani na to, že bych je udělala.Tak. A je to v prdeli.

15. června 2015 v 17:31 | Marie. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)

10 měsíců teorie. 10 měsíců přes 40 jízd celkově autem a traktorem. X udělaných testů, ale ne tolik, abych mohla říct, že to fakt dam. A je to totálně v prdeli, mam pocit, že ani nevim, jak vypadá auto. Furt mam nahnáno, že mi v testech vyskočí něco, co jsme v životě neviděla. A nebo primitivní otázka a mě vypadne odpověď. Uvidíme.

My brain is 24 hours online.

11. června 2015 v 23:20 | Marie. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Kafe. Spoustu papírů. Zvýrazňovače. A nechuť. Nevím, čím dřív začít. A jestli vůbec něčím mám začít.

Zmrtvýchvstání.

9. června 2015 v 19:42 | Marie. |  Všechno a nic (Prázdná kniha plná nesmyslů)
Dlouho, dlouho, ale vážně dlouho jsem nenapsala. Duben a kvetěn ani ťuk. Ne, že bych nechtěla, já vlastně ani už nevím přesný důvod, proč jsem přestala psát. Chybělo mi to a tohle by byl až moc dlouhý článek, kdybych tu měla vypisovat tu hromadu zážitků, důvodů nepsaní, průserů a úspěchů... Takže mohu jen říct, že se možná pomalu vracím.
Zrovna v dobu, kdy toho mám ve škole vážně moc a přesně za týden dělám závěrečky v autoškole. To by bylo vše pro začátek.